Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij
543,00 zł Brutto

Geosmina Seat Bag Large 15l Torba Podsiodłowa

Ilość

    Dostępne: 

Torby podsiodłowe są w całości wykonane z Nylonu 600D i Hypalonu. Posiadają również uszczelnione szwy, zgrzewane przy użyciu wysokiej częstotliwości. Nylon 600D jest całkowicie wodoodporny i posiada zewnętrzną powłokę PU (poliuretan), która odpycha wodę i sprawia, że torba szybko schnie w kontakcie z powietrzem. Torby posiadają również powłokę TPU (Thermoplastic Polyurethane), która wraz z uszczelnionymi szwami sprawia, że torby są całkowicie wodoszczelne. Torby podsiodłowe mocuje się do roweru za pomocą dwóch przeprojektowanych pasków z rzepami. Dwa szerokie paski z rzepem, wzmocnione Hypalonem, mocuje się do sztycy podsiodłowej, a dwa kolejne mocuje się do szyn siodełka.

GEO11022
8 Przedmioty

Arkusz danych

Waga
440g
Gwarancja
2 lata
Pojemność
15 litrów

Torby są zamykane za pomocą zamknięcia roll-top, które zapewnia wodoszczelność, a dodatkowo są zabezpieczone taśmami i ściągaczami YKK. Torby posiadają elastyczną linkę, która umożliwia przewożenie dodatkowego ładunku na zewnątrz, a także wzmocnienia z Hypalonu z elementami odblaskowymi, które umożliwiają zamontowanie tylnych świateł, a tym samym zwiększają bezpieczeństwo rowerzysty. Dolna część toreb oraz panel przedni (ten, który opiera się na sztycy podsiodłowej) są wykonane z paneli Hypalon, które są bardzo wytrzymałe oraz przyczepne. Torby są dostępne w dwóch rozmiarach: Small o pojemności 10 litrów i Large o pojemności 15 litrów. Na torbie znajduje się logo marki na odblaskowym materiale, aby zapewnić lepszą widoczność.

- Zewnętrzna powłoka z nylonu 600D z wewnętrznym wodoodpornym TPU i laminatem Hypalon.

- Bezszwowa, zgrzewana konstrukcja. W 100% wodoodporna.

- Wzmocnione dno i panele boczne zapewniające stabilność ładunku.

- Odporny na ścieranie i zachlapania dolny panel z Hypalonu.

- Nowe pasy boczne o większym przekroju dla zwiększenia stabilności.

- Podwójny rzep o większym przekroju pozwalający na bezpieczne przymocowanie torby do sztycy podsiodłowej.

- Regulowany i zdejmowany bungee.

- Potrójny panel tylny z Hypalonu z otworami umożliwiającymi montaż oświetlenia lub pasków pomocniczych.

- Odblaskowe detale i logo.

Może spodobać Ci się również

  • Obecnie brak na stanie

Geosmina Saddle Pocket Bag...

Cena 120,00 zł
Podsiodłowa torba na narzędzia jest wykonana z nylonu 600D i posiada szwy uszczelnione dzięki technologii zgrzewania wysoką częstotliwością....