Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij

Pozostał 1 produkt

Pokaż 1-1 z 1 artykułów

Aktywne filtry

ASSOS Mille GT Ultraz Winter EVO Kurtka Rowerowa

  ASSOS Mille GT Ultraz...

  Cena 1 435,00 zł
  Mille GT Winter EVO to kurtka rowerowa na sezon zimowy zaprojektowana przez szwajcarską firmę ASSOS , której produkty słyną z najwyższej...

  Kurtki

  Chroń organizm przed deszczem, wiatrem i mrozem podczas treningów, startów lub wycieczek rowerowych. Kurtka na rower to jeden z podstawowych elementów wyposażenia, którego nie może zabraknąć w Twojej szafie. Wybierz model zaprojektowany i stworzony zgodnie z najsurowszymi standardami oraz normami jakości. Dzięki temu otrzymasz gwarancję, że wybrana kurtka rowerowa przeciwdeszczowa spełni Twoje oczekiwania oraz potrzeby. Zaufaj doświadczeniu specjalistów TRIRENT i skorzystaj z przygotowanej oferty już teraz.

  Zabezpiecz się przed deszczem i wiatrem – Wysokojakościowa kurtka rowerowa w atrakcyjnej cenie dostępna na wyciągnięcie ręki

  Dobrze dobrana kurtka przeciwdeszczowa na rower musi być nie tylko dopasowana do wzrostu i sylwetki, ale także stylu jazdy rowerzysty oraz warunków, w których będzie ona użytkowania. Zachęcamy więc do tego, by zapoznać się ze zróżnicowanymi propozycjami, które oferujemy w TRIRENT. Zadbaliśmy o to, by każdy rowerzysta znalazł dokładnie to, czego szuka zgodnie z własnymi preferencjami. 

  Poświęcaj czas na rower zamiast zakupów. Korzystając z usług TRIRENT, nie musisz nawet wychodzić z domu. Wystarczy skompletować zestaw wyposażenia odzieży rowerowej na naszej stronie internetowej i złożyć zamówienie. Kurier dostarczy produkty prosto pod wskazany adres. Jeśli natomiast masz pytania, zespół naszych specjalistów pomoże Ci podjąć decyzję i sprawdzi, która kurtka rowerowa spełni Twoje potrzeby oraz oczekiwania. Gwarantujemy więc satysfakcję z zakupów w TRIRENT.