Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij

Aktywne filtry

ASSOS Mille GT Ultraz Winter EVO Kurtka Rowerowa

ASSOS Mille GT Ultraz...

Cena 1 435,00 zł
Mille GT Winter EVO to kurtka rowerowa na sezon zimowy zaprojektowana przez szwajcarską firmę ASSOS , której produkty słyną z najwyższej...

Kurtki

Chroń organizm przed deszczem, wiatrem i mrozem podczas treningów, startów lub wycieczek rowerowych. Kurtka na rower to jeden z podstawowych elementów wyposażenia, którego nie może zabraknąć w Twojej szafie. Wybierz model zaprojektowany i stworzony zgodnie z najsurowszymi standardami oraz normami jakości. Dzięki temu otrzymasz gwarancję, że wybrana kurtka rowerowa przeciwdeszczowa spełni Twoje oczekiwania oraz potrzeby. Zaufaj doświadczeniu specjalistów TRIRENT i skorzystaj z przygotowanej oferty już teraz.

Zabezpiecz się przed deszczem i wiatrem – Wysokojakościowa kurtka rowerowa w atrakcyjnej cenie dostępna na wyciągnięcie ręki

Dobrze dobrana kurtka przeciwdeszczowa na rower musi być nie tylko dopasowana do wzrostu i sylwetki, ale także stylu jazdy rowerzysty oraz warunków, w których będzie ona użytkowania. Zachęcamy więc do tego, by zapoznać się ze zróżnicowanymi propozycjami, które oferujemy w TRIRENT. Zadbaliśmy o to, by każdy rowerzysta znalazł dokładnie to, czego szuka zgodnie z własnymi preferencjami. 

Poświęcaj czas na rower zamiast zakupów. Korzystając z usług TRIRENT, nie musisz nawet wychodzić z domu. Wystarczy skompletować zestaw wyposażenia odzieży rowerowej na naszej stronie internetowej i złożyć zamówienie. Kurier dostarczy produkty prosto pod wskazany adres. Jeśli natomiast masz pytania, zespół naszych specjalistów pomoże Ci podjąć decyzję i sprawdzi, która kurtka rowerowa spełni Twoje potrzeby oraz oczekiwania. Gwarantujemy więc satysfakcję z zakupów w TRIRENT.