Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij

Aktywne filtry

Narzędzia

Kompletny zestaw narzędzi rowerowych to podstawowe wyposażenie każdego miłośnika kolarstwa – niezależnie od tego, czy trenujesz i startujesz w zawodach, czy hobbystycznie jeździsz rowerem w formie aktywnego spędzania wolnego czasu. W TRIRENT przygotowaliśmy narzędzia rowerowe, których nie może zabraknąć w Twojej podręcznej torbie podczas dalekich wypraw i prywatnym warsztacie lub garażu. Skompletuj więc wszystko, co pozwoli Ci serwisować rower bez pomocy specjalistów zarówno przed w trakcie jak i po sezonie. 

Wytrzymałe i funkcjonalne narzędzia rowerowe – Trzymaj je zawsze przy sobie

Jak wiadomo, torby rowerowe nie są pojemne, a same narzędzia rowerowe mogą być ciężkie. Nie zabierzesz więc ze sobą wszystkiego, czego możesz potrzebować w razie poważniejszego uszkodzenia części. Zadbaj jednak o to, by akcesoria rowerowe były jak najbardziej funkcjonalne (tj. multitool) i pozwalały naprawić najpowszechniejsze awarie (tj. naprawa dętki, zmiana pękniętego łańcucha lub dokręcenie śrub). W domu, warsztacie lub garażu przygotuj dużo bardziej rozbudowany zestaw narzędzi rowerowych i niezbędne klucze do roweru umożliwiające demontaż oraz wymianę podzespołów na nowe. Sprawdź, co znajdziesz w sklepie rowerowym TRIRENT i zamów komponenty stworzone z myślą o potrzebach rowerzystów. 


Nie masz pewności, czy dany zestaw narzędzi rowerowych spełni Twoje oczekiwania? Skontaktuj się z zespołem specjalistów TRIRENT telefonicznie lub mailowo. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i zagwarantujemy kompleksowe wsparcie zakupowe.