Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij

Pozostał 1 produkt

Pokaż 1-1 z 1 artykułów

Aktywne filtry

Narzędzia

Kompletny zestaw narzędzi rowerowych to podstawowe wyposażenie każdego miłośnika kolarstwa – niezależnie od tego, czy trenujesz i startujesz w zawodach, czy hobbystycznie jeździsz rowerem w formie aktywnego spędzania wolnego czasu. W TRIRENT przygotowaliśmy narzędzia rowerowe, których nie może zabraknąć w Twojej podręcznej torbie podczas dalekich wypraw i prywatnym warsztacie lub garażu. Skompletuj więc wszystko, co pozwoli Ci serwisować rower bez pomocy specjalistów zarówno przed w trakcie jak i po sezonie. 

Wytrzymałe i funkcjonalne narzędzia rowerowe – Trzymaj je zawsze przy sobie

Jak wiadomo, torby rowerowe nie są pojemne, a same narzędzia rowerowe mogą być ciężkie. Nie zabierzesz więc ze sobą wszystkiego, czego możesz potrzebować w razie poważniejszego uszkodzenia części. Zadbaj jednak o to, by akcesoria rowerowe były jak najbardziej funkcjonalne (tj. multitool) i pozwalały naprawić najpowszechniejsze awarie (tj. naprawa dętki, zmiana pękniętego łańcucha lub dokręcenie śrub). W domu, warsztacie lub garażu przygotuj dużo bardziej rozbudowany zestaw narzędzi rowerowych i niezbędne klucze do roweru umożliwiające demontaż oraz wymianę podzespołów na nowe. Sprawdź, co znajdziesz w sklepie rowerowym TRIRENT i zamów komponenty stworzone z myślą o potrzebach rowerzystów. 


Nie masz pewności, czy dany zestaw narzędzi rowerowych spełni Twoje oczekiwania? Skontaktuj się z zespołem specjalistów TRIRENT telefonicznie lub mailowo. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i zagwarantujemy kompleksowe wsparcie zakupowe.