Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij

Aktywne filtry

Rower FUJI Jari 2.1 LTD...

Cena 6 999,00 zł
Wydajność, użyteczność i wszechstronność Jari zapewnia to wszystko. Zaprojektowany do wyścigów po szutrze, lekkich wycieczek turystycznych,...

Rowery trekkingowe turystyczne

Turystyka rowerowa cieszy się w Polsce rosnącą popularnością. W sklepie Trirent przygotowaliśmy szeroki wachlarz asortymentu. Do dyspozycji Klientów oddajemy wysokiej jakości rowery trekkingowe i turystyczne, które doskonale sprawdzą się podczas wypadów za miasto lub długich wypraw rowerowych. Ich atutem jest uniwersalność. Mogą być zatem użytkowane zarówno w warunkach terenowych, jak i w jeździe po mieście. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. 

Rowery dla kobiet i mężczyzn

W asortymencie sklepu rowerowego Trirent znajdziesz rowery trekkingowe dla kobiet i mężczyzn. To klasyczne konstrukcje wielozadaniowe, które są odporne na intensywną eksploatację w różnych warunkach. Na co dzień mogą być użytkowane w mieście, np. podczas dojazdu do pracy lub wypadu na zakupy. Doskonale sprawdzają się także w plenerze, np. podczas weekendowych wypraw rowerowych w gronie rodziny lub przyjaciół. Ich wysoka jakość i niezawodność sprawia, że wykorzystywane są również w klasycznym trekkingu i jeździe z dala od popularnych szlaków turystycznych. To dobre modele dla kogoś, kto chce postawić na bikepacking oraz osób, które interesuje spokojna i turystyczna jazda od święta. 

Podział rowerów w tej kategorii na damskie i męskie sprawia, że jeszcze łatwiej będzie Ci podjąć decyzję zakupową. Odpowiednio dobrany rower to gwarancja satysfakcji z użytkowania na lata. 

Zadbaj o wygodę i bezpieczeństwo

W Trirent kładziemy duży nacisk na to, aby modele rowerów spełniały najwyższe rynkowe standardy w zakresie bezpieczeństwa jazdy i wygody użytkownika. Dzięki temu rowery turystyczne i trekkingowe w tej kategorii cieszą się dużą popularnością wśród wymagających klientów. Szczegółowa specyfikacja techniczna każdego modelu dostępna jest po kliknięciu w jego zdjęcie. Zapraszamy do zakupów i kontaktu z nami, w przypadku jakichkolwiek pytań.