Aktywne filtry

Okulary SCICON AEROSHADE XL Carbon Matt/Black - SCNPP Multimirror Blue

Cena 969,00 zł

Okulary SCICON AEROSHADE XL Carbon Matt/Black - SCNPP Multimirror Red

Cena 969,00 zł

Okulary SCICON AEROWING Black Gloss - SCNPP Multimirror Blue

Cena 829,00 zł

Okulary SCICON AEROWING White Gloss - SCNPP Multimirror Red

Cena 829,00 zł

Okulary SCICON AEROWING LAMON Crystal Gloss - SCNPP Multimirror Red

Cena 829,00 zł

Okulary SCICON AEROWING LAMON Carbon Matt - SCNPP Multimirror Silver

Cena 969,00 zł

Rudy Project Defender Pyombo / Smoke Black

Cena 690,01 zł

Okulary Alba Optics DELTA FIR/VZUM F-LENS BTL

Cena 919,00 zł

Okulary Alba Optics DELTA FIR/VZUM ML CIELO

Cena 799,00 zł

Okulary Alba Optics SOLO WHT/VZUM ML KING

Cena 869,00 zł

Okulary Rudy Project SPINSHIELD MANDARIN-CORAL MATTE / MULTILASER RED

Cena 620,00 zł

Okulary Rudy Project Defender Black Matte/ Black Smoke

Cena 650,00 zł

Okulary

Chroń swoje oczy podczas jazdy na rowerze – niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym zawodnikiem startującym w zawodach, trenujesz amatorsko i hobbystycznie, czy wybierasz się w gronie przyjaciół na przejażdżkę po okolicy. Okulary rowerowe pozwolą Ci wyeliminować wiele zagrożeń, maksymalizując komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. Dzięki temu Ty możesz w pełni skupić się na przyjemności lub wyniku. Poznaj propozycje produktów w TRIRENT i sięgnij po okulary rowerowe i odzież rowerową, które przygotowaliśmy z myślą o Twoich potrzebach lub oczekiwaniach. 

Postaw na markowe okulary rowerowe i chroń swoje oczy TRIRENT

Głównym zadaniem okularów kolarskich jest ochrona oczu przed kurzem, owadami, pyłem, drobinami (tj. kamyczki wydostające się spod opon), wiatrem i promieniowaniem słonecznym. Wszystkie te czynniki są w stanie negatywnie wpłynąć na Twój zmysł wzroku lub mogą one nawet uszkodzić oczy w sposób trwały. Lepiej więc unikać sytuacji, w których występuje zagrożenie – zwłaszcza że tak niewielki element wyposażenia, jak okulary rowerowe jest w stanie rozwiązać ten problem. 

W TRIRENT oferujemy wyłącznie markowe okulary rowerowe, które wyprodukowane zostały z zachowaniem najsurowszych norm oraz standardów. Posiadają one wytrzymałe tworzywa i filtr UV, który chroni oczy przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym. 

Sprawdź również inne akcesoria rowerowe, które oddajemy do Twojej dyspozycji w pozostałych kategoriach. Okulary rowerowe są niezwykle przydatne i nie może ich zabraknąć w Twoim zestawie kolarskim, lecz warto pamiętać o wielu innych komponentach wspierających podróż, trening lub rajd.