Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij

Aktywne filtry

CZĘŚCI ROWEROWE

W tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie części rowerowe renomowanych producentów, dzięki którym dowolnie zmodyfikujesz swój jednoślad. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i serwisów rowerowych, które poszukują części do roweru wykonanych ze starannie dobranych materiałów oraz odpornych na intensywną eksploatację. Zanim trafią do naszego asortymentu, muszą przejść szereg rygorystycznych testów w tym zakresie. To gwarancja satysfakcji nawet dla najbardziej wymagających klientów. 

Oferta dla wytrawnych rowerzystów

Od lat jesteśmy renomowanym partnerem w zakresie dystrybucji najwyższej jakości części rowerowych. W naszej ofercie znajdziesz części dedykowane różnym rodzajom rowerów, dzięki czemu ich budowa, waga oraz cechy szczególne będą dopasowane do Twoich potrzeb. Posiadamy zarówno tak podstawowe elementy konstrukcji rowerów jak: koła, łańcuchy, kasety, manetki, amortyzatory, hamulce, czy kierownice jak i trudniej dostępne akcesoria. Znajdziesz tu również nowoczesną elektronikę rowerową, a także profesjonalny sprzęt służący do transportu jednośladów. To zestawy, które powinny znaleźć się w ekwipunku każdego rowerzysty. Dużym zainteresowaniem w naszym asortymencie cieszą się zestawy naprawcze, które warto mieć w plecaku lub w torbie rowerowej. Dzięki nim poradzimy sobie nawet w kryzysowych sytuacjach i nie wpłyną one negatywnie na naszą przygodę rowerową. 

Trirent - profesjonalny sklep z częściami rowerowymi

Jeżeli poszukujesz zaufanego partnera w zakresie dystrybucji części rowerowych, to trafiłeś idealnie. Zajmujemy się tym od lat i jesteśmy w stanie trafnie ocenić jakość wybranego produktu, a także potencjał jego zastosowania w wybranym typie roweru. Indywidualne podejście do klienta sprawia, że wspólnie skomponujemy zestaw części szyty na miarę. Sklep z częściami rowerowymi Trirent to wieloletnie doświadczenie praktyków kolarstwa na różnym poziomie, co dodaje nam wszechstronności. Wyróżnia nas dobry stosunek jakości wykonania części do ich ceny, a także niezawodność w intensywnych warunkach eksploatacyjnych. Zapraszamy do kontaktu i zakupów w naszym sklepie.