Aktywne filtry

Wahoo ELEMNT NEW ROAM v2 Nawigacja Rowerowa GPS

Cena 1 899,00 zł

Licznki rowerowe

Analizuj treningi i wycieczki rowerowe z zachowaniem precyzji. Dokonuj regularnych pomiarów, wykorzystując licznik rowerowy i maksymalizuj z jego pomocą wyniki na każdym wyjeździe. My również jesteśmy miłośnikami kolarstwa i zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne dla rowerzystów są liczniki do roweru, które na bieżąco informują o przebytych kilometrach, prędkości i spalonych kaloriach. Jest to niezwykle motywujące do tego, by przekraczać kolejne granice. Zainwestuj więc w dokładny licznik rowerowy w TRIRENT i postaw na sprawdzone urządzenia zapewniające najwyższy poziom efektywności pracy. 

Funkcjonalny licznik rowerowy – analizuj postępy i zdobywaj kolejne rekordy

Pokonywanie kolejnych kilometrów tras bywa męczące. W ferworze walki i pod wpływem adrenaliny możesz stracić rachubę czasu, przez co stracisz skupienie na aktywności. Licznik rowerowy stanowi zatem niezbędny element wyposażenia w Twoim zestawie. Dzięki niemu na bieżąco jesteś informowany o wszystkich najistotniejszych parametrach (tj. przejechany dystans, prędkość, ilość kcal itp.). Możesz więc w pełni skupić się na wysiłku, by pobijać kolejne rekordy z pełnym zaangażowaniem. 


Nie kupuj kota w worku i postaw na markowe akcesoria rowerowe od najlepszych producentów w branży. Dołącz do grona zadowolonych klientów i ciesz się niezawodnością gadżetów oraz narzędzi, które będą wspierać Cię zarówno w trakcie rajdów, treningów, jak i zwykłych wycieczek rowerowych z bliskimi. W TRIRENT znajdziesz mnóstwo fantastycznych dodatków wspierający miłośników kolarstwa na każdym etapie.