Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij

Aktywne filtry

  • -17%

SCALPEL 29" Carbon 2...

Cena wyjściowa 23 399,00 zł -17% Cena 19 421,17 zł
Lekka rama z włókna węglowego. Zaawansowane zawieszenie full-suspension. Precyzyjna geometria Cross-Country. Osprzęt Shimano XT 12 biegów....

Rowery MTB Górskie

Wybór wysokiej jakości roweru górskiego do aktywnej jazdy w plenerze to najlepsza możliwa decyzja. W związku z tym w tej kategorii produktów przygotowaliśmy dla Ciebie profesjonalne rowery typu Mountain Bike, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów i pasjonatów kolarstwa górskiego oraz terenowego. Asortyment przygotowaliśmy na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia i praktyki, dzięki czemu każdy z tych rowerów sprawdzi się nawet w ekstremalnych warunkach jazdy. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi produktami i bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem, w przypadku jakichkolwiek pytań. 

Dobrej jakości rower MTB - co to znaczy?

Bez dwóch zdań rower górski powinien spełniać określone kryteria, aby zaliczyć go do jakościowego sprzętu. Przede wszystkim musi być niezwykle wytrzymały na trudne warunki jazdy na nierównym terenie oraz w zmiennym środowisku. Ponadto kolarz w trakcie jazdy powinien czuć się bezpiecznie i komfortowo. O to zadbają odpowiednio dobrana rama roweru, a także amortyzatory i profilowane siodełko. To kluczowe aspekty, dzięki którym nawet wielogodzinne lub wielodniowe przygody rowerowe będą przeprowadzane w komfortowych warunkach i bez szkody dla zdrowia rowerzysty. 

Bezpieczny wybór roweru górskiego - w Trirent to proste!

Oczywiście bezpieczeństwo to także opony i hamulce, które nie zawiodą w kluczowych momentach. Sprawdzamy te parametry przed dodaniem rowerów do naszej oferty, dlatego każdy pojedynczy rower Mountain Bike z naszej oferty spełnia najwyższe rynkowe standardy. Zwracamy uwagę także na takie elementy budowy sprzętu jak: wielkość kół oraz waga roweru. W sklepie rowerowym Trirent rekomendujemy rowery marki Cannondale. 

Szczegółowe informacje techniczne znajdziesz po kliknięciu w wybrany model roweru. W przypadku wątpliwości lub pytań, zachęcamy do kontaktu z zespołem naszych ekspertów. Udanych zakupów.