Aktywne filtry

 Cannondale 2022 Scalpel Carbon 3
Rozmiar : M

Scalpel Carbon 3 MRC Cannondale

Cena wyjściowa 23 999,00 zł -15% Cena 20 399,15 zł

Rowery MTB Męskie

Dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy wysokiej jakości rowery MTB męskie, które doskonale sprawdzą się podczas intensywnej jazdy w plenerze, zarówno po płaskim gruncie, jak i wzgórzach i górach. Starannie dobrany rower zapewni Ci lepsze osiągi i satysfakcję z wypraw rowerowych, niezależnie od tego, czy jeździsz profesjonalnie, czy tylko amatorsko z rodziną lub przyjaciółmi. Nad wyborem asortymentu do tej kategorii czuwają doświadczeni pasjonaci kolarstwa górskiego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wybranych rowerów męskich. 

Rower na każde warunki

Dobrej jakości rower górski męski powinien cechować się uniwersalnością. Polega ona na tym, że dobrze sprawdzi się w każdych warunkach jezdnych. Oczywiście jego przeznaczeniem jest użytkowanie w terenie, w tym w trakcie wymagających wypraw poza utartymi ścieżkami rowerowymi. Z drugiej strony rower MTB męski powinien zapewnić komfort przejazdu również po płaskich i asfaltowych powierzchniach, które często łączą atrakcyjne odcinki plenerowe. W związku z tym zadbaliśmy o przygotowanie w naszym asortymencie modeli rowerów, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających mężczyzn i sprawdzą się w każdych warunkach. Wytrzymałość i niezawodność tych modeli testowana była wielokrotnie, dlatego z pełnym przekonaniem możemy rekomendować je naszym klientom. 

Detale mają znaczenie

Przy wyborze modelu roweru górskiego znaczenie mają nawet najmniejsze detale. To one wpływają na późniejszą wygodę użytkowania sprzętu, a także bezpieczeństwo rowerzysty. Biorąc to pod uwagę, sprawdzamy wytrzymałość ramy roweru, jego hamulce, jakość wykonania poszczególnych elementów, wygodę siodełka oraz niezawodność amortyzatorów w praktyce. Dopiero później rower trafia do oferty sklepu rowerowego Trirent. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić Ci bardzo dobry stosunek ceny do jakości wybranych modeli. 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami technicznymi rowerów po kliknięciu w odpowiedni model. W przypadku pytań lub wątpliwości nasz zespół pozostaje do Twojej dyspozycji.