Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij

Aktywne filtry

ASSOS Mille GT Ultraz Winter EVO Kurtka Rowerowa

ASSOS Mille GT Ultraz...

Cena 1 435,00 zł
Mille GT Winter EVO to kurtka rowerowa na sezon zimowy zaprojektowana przez szwajcarską firmę ASSOS , której produkty słyną z najwyższej...

Koszulki

Koszulki rowerowe są nieodłączny elementem zestawu, który musisz mieć w swojej szafie – niezależnie od tego, czy jeździsz rowerem rekreacyjnie, amatorsko, czy zawodowo. Zależy Ci na gwarancji zadowolenia i że wybrana koszulka kolarska spełni swoje zadanie podczas przekraczania kolejnych granic? Sięgaj po asortyment zaprojektowany i stworzony przez renomowane marki. W TRIRENT przygotowaliśmy wiele fantastycznych produktów, które zaspokoją Twoje oczekiwania.

Koszulki rowerowe – Stworzone, by wspierać kolarzy

Wysokojakościowe koszulki rowerowe muszą chronić organizm przed przegrzaniem i otarciami. Zapewniają więc one wydajną wentylację i efektywne odprowadzanie wilgoci. Dzięki temu regulacja temperatury ciała jest możliwa, co z kolei pozwoli Ci na dużo większy wysiłek. Elastyczny i delikatny materiał będzie dobrze przylegać do skóry, chroniąc ją przed ewentualnymi otarciami w newralgicznych punktach. 

Do dyspozycji klientów oddajemy m.in. koszulki rowerowe dedykowane dla mężczyzn i kobiet w zróżnicowanych rozmiarach. Mamy więc pewność, że bez trudu dopasujesz odpowiedni model do swoich potrzeb i wymagań. Przekonaj się o tym na własne oczy i zainwestuj w koszulkę, która pomoże Ci osiągnąć jeszcze wyższy poziom! 

Wszystkie koszulki rowerowe powstały z wyselekcjonowanych i certyfikowanych materiałów, z wykorzystaniem innowacyjnych technologii odzieży rowerowej. Dzięki temu są one wygodne, niezawodne i bezpieczne podczas użytkowania.  

Chcesz skorzystać z pomocy doświadczonych specjalistów? W TRIRENT zapewniamy kompleksowe wsparcie zakupowe. Wspólnie znajdziemy i wybierzemy asortyment zgodnie z Twoimi indywidualnymi wymaganiami – niezależnie od tego, czy potrzebne są Ci wyłącznie koszulki rowerowe, czy kompletujesz pełny kolarski zestaw.