Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij

Pozostał 1 produkt

Pokaż 1-1 z 1 artykułów

Aktywne filtry

ASSOS Mille GT Ultraz Winter EVO Kurtka Rowerowa

ASSOS Mille GT Ultraz...

Cena 1 435,00 zł
Mille GT Winter EVO to kurtka rowerowa na sezon zimowy zaprojektowana przez szwajcarską firmę ASSOS , której produkty słyną z najwyższej...

Koszulki

Koszulki rowerowe są nieodłączny elementem zestawu, który musisz mieć w swojej szafie – niezależnie od tego, czy jeździsz rowerem rekreacyjnie, amatorsko, czy zawodowo. Zależy Ci na gwarancji zadowolenia i że wybrana koszulka kolarska spełni swoje zadanie podczas przekraczania kolejnych granic? Sięgaj po asortyment zaprojektowany i stworzony przez renomowane marki. W TRIRENT przygotowaliśmy wiele fantastycznych produktów, które zaspokoją Twoje oczekiwania.

Koszulki rowerowe – Stworzone, by wspierać kolarzy

Wysokojakościowe koszulki rowerowe muszą chronić organizm przed przegrzaniem i otarciami. Zapewniają więc one wydajną wentylację i efektywne odprowadzanie wilgoci. Dzięki temu regulacja temperatury ciała jest możliwa, co z kolei pozwoli Ci na dużo większy wysiłek. Elastyczny i delikatny materiał będzie dobrze przylegać do skóry, chroniąc ją przed ewentualnymi otarciami w newralgicznych punktach. 

Do dyspozycji klientów oddajemy m.in. koszulki rowerowe dedykowane dla mężczyzn i kobiet w zróżnicowanych rozmiarach. Mamy więc pewność, że bez trudu dopasujesz odpowiedni model do swoich potrzeb i wymagań. Przekonaj się o tym na własne oczy i zainwestuj w koszulkę, która pomoże Ci osiągnąć jeszcze wyższy poziom! 

Wszystkie koszulki rowerowe powstały z wyselekcjonowanych i certyfikowanych materiałów, z wykorzystaniem innowacyjnych technologii odzieży rowerowej. Dzięki temu są one wygodne, niezawodne i bezpieczne podczas użytkowania.  

Chcesz skorzystać z pomocy doświadczonych specjalistów? W TRIRENT zapewniamy kompleksowe wsparcie zakupowe. Wspólnie znajdziemy i wybierzemy asortyment zgodnie z Twoimi indywidualnymi wymaganiami – niezależnie od tego, czy potrzebne są Ci wyłącznie koszulki rowerowe, czy kompletujesz pełny kolarski zestaw.