Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij

Aktywne filtry

  • -19%

Rower Miejski Cannondale...

Cena wyjściowa 4 599,00 zł -19% Cena 3 725,19 zł
Z dumą przedstawiamy rower crossowy marki premium: premierowy Cannondale Quick Disc 4 2022.  Ten model łączy jakość i precyzję wykonania...

Miejskie

Korki i duże natężenie ruchu bywa problematyczne dla mieszkańców miast. Do tego dochodzą koszty paliwa, dostępność miejsc parkingowych i ilość ludzi w komunikacji publicznej. Warto więc zastąpić auto w okresie wiosenno-letnim i wczesną jesienią jednośladem. Rowery miejskie to wygodna alternatywa pozwalająca szybko, bezproblemowo i bezkosztowo dotrzeć do pracy, szkoły lub w każdej inne obrane miejsce. Sprawdź modele dostępne w tej kategorii. 

Trirent.pl to sklep rowerowy przystosowany do spełnienia potrzeb osób oczekujących najwyższej jakości i profesjonalizmu. Posiadamy wyłącznie wysokiej jakości rowery do miasta od renomowanych producentów. Nie czekaj i dołącz do grona zadowolonych klientów i wybierz swój rower miejski! 

Rowery miejskie dla Ciebie i Twoich bliskich – Trirent.pl na straży jakości!

Rowery do miasta to komfortowa alternatywa dla mieszkańców aglomeracji miejskiej. Ich konstrukcja eliminuje wszelkiego rodzaju dyskomfort podczas jazdy w codziennych ubraniach. Nie musisz więc obawiać się, że zwykła odzież będzie problemem podczas podróży do szkoły, pracy lub na zakupy. Wyposażone są one również w wiele niezbędnych akcesoriów, które maksymalizują wygodę i Twoje bezpieczeństwo. Zachęcamy zatem do zapoznania się z rowerami miejskimi w Trient.pl – postaw na najwyższą jakość i niezawodność. 

Wszystkie prezentowane w naszej ofercie rowery miejskie zostały szczegółowo przedstawione i opisane w karcie produktu. Sprawdź zatem najistotniejsze informacje i zobacz, który model idealnie będzie pasować do Twoich potrzeb oraz oczekiwań. W razie pytań służymy wsparciem – wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.