Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij

Aktywne filtry

  • -17%

SCALPEL 29" Carbon 2...

Cena wyjściowa 23 399,00 zł -17% Cena 19 421,17 zł
Lekka rama z włókna węglowego. Zaawansowane zawieszenie full-suspension. Precyzyjna geometria Cross-Country. Osprzęt Shimano XT 12 biegów....

Rowery MTB Damskie

Na bazie naszego wieloletniego doświadczenia w wyborze i użytkowaniu rowerów górskich, przygotowaliśmy ofertę profesjonalnych rowerów MTB dla kobiet. Każdy z dostępnych w Trirent modeli cechuje się wysoką wytrzymałością na zmienne warunki jazdy i środowisko, a także optymalnym stosunkiem ceny do jakości jego wykonania. Dzięki temu od lat jesteśmy zaufanym partnerem w doborze profesjonalnych rowerów górskich dla najbardziej wymagających klientek. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty damskich rowerów MTB. 

Charakterystyka rowerów górskich dla kobiet

Rower górski damski to połączenie wytrzymałości i unikalnego stylu, dzięki czemu kobieta czuje się na nim wyjątkowo. Pod uwagę brana jest fizjonomia użytkowniczek. Dlatego też rowery tego typu cechują się określonym kształtem. Solidna budowa oferowanego przez nas sprzętu sprawia, że poszczególne modele doskonale sprawdzą się zarówno w intensywnej jeździe terenowej u profesjonalistów, jak i w amatorskiej jeździe poza utartymi szlakami. Poza solidną ramą dostępne w asortymencie sklepu rowerowego Trirent rowery posiadają wysokiej jakości hamulce, odpowiednio dobrane koła oraz wagę dostosowaną do potrzeb kobiety. Jednocześnie są przy tym bardzo wytrzymałe, dzięki czemu sprawdzą się nawet w intensywnej eksploatacji. Starannie dobrany sprzęt zapewnia zarówno większą wygodę użytkowania, jak i większe bezpieczeństwo kobiety. 

Skorzystaj z naszej oferty

Jeżeli interesuje Cię rower MTB damski, to doskonale trafiłaś. Posiadamy tu starannie wyselekcjonowane modele rowerów górskich, które spełnią oczekiwania zarówno profesjonalistek, jak i amatorek jazdy rowerowej w plenerze. Szczegółowe dane techniczne dotyczące poszczególnych modeli dostępne są po kliknięciu w zdjęcie produktu. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem.