Aktywne filtry

Apidura Expedition Bolt-on Top Tube Pack (1L)

Cena 309,00 zł

Apidura Racing Frame Pack 4L

Cena 619,00 zł

Apidura Racing Saddle Pack (7L) Sakwa siodłowa

Cena 809,00 zł

Apidura Backcountry Accessory Pocket (4L) Torba na akcesoria

Cena 319,00 zł

Apidura Backcountry Handlebar Pack (11L)

Cena 579,00 zł

Apidura Backcountry Handlebar Pack (7L)

Cena 519,00 zł

Torby Rowerowe Ramowe

Pojemne torby rowerowe na ramę to najwygodniejsza forma przechowywania i transportowania wielu przydatnych narzędzi podczas jazdy rowerem. Zabierz na długi trening niezbędne akcesoria, które mogą się przydać w razie sytuacji awaryjnych i zabezpiecz się przed niechcianymi niespodziankami! W TRIRENT znajdziesz sakwy rowerowe na ramę od najlepszych producentów w branży. 

Funkcjonalne torby rowerowe na ramę – Sprawdź produkty dostępne w TRIRENT

Torby rowerowe na ramę idealnie sprawdzą się do tego, by schować w nich wiele przydatnych komponentów lub narzędzi – tj. pompki rowerowe i dętka na wypadek przebicia opony lub cienka kurtka przeciwdeszczowa w razie nagłego deszczu. Sprawdź zatem, jak wiele interesujących rozwiązaniach posiadamy w tej kategorii i dobierz sakwy rowerowe na ramę do swojego zestawu. 

Przestań ryzykować i zadbaj o bezpieczeństwo swoich akcesoriów rowerowych oraz narzędzi. Sakwy rowerowe na ramę dostępne w TRIRENT to asortyment zaprojektowany i wykonany przez najlepszych producentów w branży. Są one zatem wyprodukowane z zachowaniem imponującej dbałości o detale i z tworzyw, które są odporne na obciążenia mechaniczne, warunki atmosferyczne (tj. deszcz, śnieg, promieniowanie UV lub skrajne różnice temperaturowe) i brud (tj. błoto lub kurz). Mamy więc pewność, że oferowane torby rowerowe na ramę doskonale poradzą sobie z wieloletnią eksploatacją w czasie treningów lub wycieczek rowerowych. 

Skorzystaj z kompleksowego wsparcia zakupowego zespołu TRIRENT. Pomożemy skompletować zestaw wyposażenia dostosowanego do Twoich indywidualny potrzeb i zrealizować zamówienie od A do Z.