Aktywne filtry

Apidura Expedition Bolt-on Top Tube Pack (1L)

Cena 309,00 zł

Apidura Racing Saddle Pack (7L) Sakwa siodłowa

Cena 809,00 zł

Apidura Backcountry Accessory Pocket (4L) Torba na akcesoria

Cena 319,00 zł

Apidura Backcountry Handlebar Pack (11L)

Cena 579,00 zł

Apidura Backcountry Handlebar Pack (7L)

Cena 519,00 zł

TORBY BIKEPACKING

W ofercie sklepu Trirent.pl przygotowaliśmy wysokiej jakości torby do bikepackingu, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ta forma turystyki rowerowej cieszy się w ostatnim czasie w Polsce coraz większą popularnością, a odpowiednie przygotowanie sprzętowe będzie w niej kluczem do sukcesu. Sprawdź nasze torby, dzięki którym Twoje rowerowe wyprawy będą jeszcze wygodniejsze. 

Dopasuj rodzaj torby do swoich potrzeb

Nasz asortyment zawiera różnego rodzaju torby. Bikepacking wymaga tego, by były one odpowiednio przygotowane pod kątem wytrzymałości, wagi, a także elastyczności i rozmiarów. Nad wyborem produktów do naszego sklepu czuwają prawdziwi specjaliści, dzięki czemu w Twoje ręce trafią tylko starannie wyselekcjonowane modele o najwyższych parametrach technicznych i użytkowych. 

W ofercie posiadamy torby do bikepackingu podsiodłowe, ramowe, na kierownicę, a także inne rodzaje. Cechują się różnym kształtem i pojemnością, dzięki czemu wybierzesz zestaw idealnie skomponowany do Twoich potrzeb. Bez problemu w torbach umieścisz niezbędny ekwipunek rowerowy, akcesoria, żywność, czy też śpiwór, namiot i inne akcesoria campingowe w przypadku kilkudniowych wypraw rowerowych. 

Jakość ma znaczenie

Kluczem przy wyborze dobrej torby do bikepackingu jest jej jakość. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w naszym asortymencie znajdziesz tylko najwyższej jakości modele dostarczane przez renomowanych producentów. Do ich produkcji wykorzystano wzmocnione nici, a także materiały odporne na wilgoć i nadmierne nasłonecznienie. Dzięki temu torby od Trirent.pl są gwarancją satysfakcji na lata i sprawdzą się nawet w bardzo intensywnej eksploatacji. 

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym lub bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem.