Aktywne filtry

Apidura Expedition Bolt-on Top Tube Pack (1L)

Cena 309,00 zł

Apidura Racing Saddle Pack (7L) Sakwa siodłowa

Cena 809,00 zł

Apidura Backcountry Accessory Pocket (4L) Torba na akcesoria

Cena 319,00 zł

Apidura Backcountry Handlebar Pack (11L)

Cena 579,00 zł

Apidura Backcountry Handlebar Pack (7L)

Cena 519,00 zł

Apidura Expedition Frame Pack (Compact 3L)

Cena 539,00 zł

Apidura Expedition Saddle Pack (9L) Sakwa siodłowa

Cena 719,00 zł

Torby Rowerowe na Kierownicę

Sakwy na kierownicę to idealne rozwiązanie na wycieczki i dłuższe trasy rowerowe. Stanowią one niezbędny element wyposażenia dla każdego rowerzysty, ceniącego sobie wygodę podczas rajdu. Torby rowerowe na kierownicę idealnie spisują się zarówno podczas przejażdżek po mieście, jak i na długich dystansach (np. podczas treningu). Montowana na kierownicy torba umożliwia stały dostęp do drobnych akcesoriów tj. aparat, bidon z wodą, okulary przeciwsłoneczne czy przekąska. Sprawdź produkty w TRIRENT i dobierz torbę rowerową do swoich potrzeb. Zyskaj swobodę i jeszcze większą przyjemność z jazdy.

Sakwy rowerowe na kierownicę – maksymalny komfort jazdy

Oferowane przez nas torby rowerowe na kierownicę charakteryzują się lekkością i solidnym wykonaniem. Tworzywo, z którego produkowane są wysokogatunkowe torby rowerowe to Dimension Polyant VX21. Jest to charakteryzujący się niezwykłą lekkością i wytrzymałością materiał zapewniający niską rozciągliwość i wodoodporność. Poczwórne warstwy tkaniny zapewniają idealną równowagę między niewielką wagą i imponującą trwałością. Przekonaj się o najwyższej jakości produktów i zobacz produkty w TRIRENT.

Pojemność i funkcjonalność toreb rowerowych na kierownicę

Oryginalne torby rowerowe na kierownicę stworzone są z myślą o zapewnieniu Ci całkowitej wygody podczas ulubionej aktywności. Ich kształt i wielkość nie koliduje ze swobodą ruchu, a dodatkowe mocowanie typu bungee w postaci rzepów, gwarantują stabilne umiejscowienie sakwy. Torba nie powoduje uczucia przeciążenia, a liczne, łatwo dostępne przegródki umożliwiają swobodne sięgnięcie po potrzebne akcesoria rowerowe – bez konieczności zatrzymywania się na poboczu. Dzięki temu jazda staje się przyjemniejsza, a Ty nie musisz przejmować się swoim bagażem, który masz zawsze w zasięgu ręki.