Aktywne filtry

Wahoo ELEMNT NEW ROAM v2 Nawigacja Rowerowa GPS

Cena 1 899,00 zł

Sensor Pomiaru Tętna WAHOO TICKR Fit Optyczny

Cena 369,00 zł

Nawigacje Rowerowe

Nawigacja rowerowa to przydatny i funkcjonalny element wyposażenia rowerzystów, który zapewnia nieocenione wsparcie przy planowaniu tras lub podróżowaniu. GPS rowerowy nawiguje kolarzy, którzy mogą skupić się zarówno na efektywności treningu, jak i na swoim bezpieczeństwie. Poznaj pozostałe funkcje, które innowacyjna nawigacja rowerowa jest w stanie Ci zaoferować i skorzystaj z oferty w sklepie rowerowym TRIRENT

Nawigacja rowerowa jako wielofunkcyjne narzędzie w atrakcyjnej cenie – Postaw na technologię dla rowerzystów z TRIRENT

Nowoczesny GPS rowerowy to nie tylko nawigacja. Są to funkcjonalne urządzenia wielozadaniowe, które dokonują ogromnej ilości pomiarów i analiz. Dzięki temu jesteś w stanie nie tylko znać na bieżąco swoje położenie i wyznaczać trasy, ale i analizować trening lub wycieczkę pod kątem intensywności oraz efektywności. Licznik rowerowy GPS to bez wątpienia jeden z najdokładniejszych sposobów monitorujących średnią prędkość na podstawie czasu i przemierzanej trasy, co gwarantuje precyzyjne wyniki. Sięgnij więc po narzędzia od renomowanych producentów, którzy zagwarantują Ci niezawodność i ogromny potencjał analizy treningowej. 

W TRIRENT zadbaliśmy o to, by zaspokoić oczekiwania oraz potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Przygotowaliśmy akcesoria rowerowe od renomowanych producentów w atrakcyjnych cenach. Każdy lokalizator GPS do roweru dostępny w naszym sklepie posiada certyfikaty jakości, wytrzymałości (nt. na kontakt z wodą, błotem, kurzem, różnicami temperatur, wstrząsami itp.) i bezpieczeństwa eksploatacji. Sprawdź szczegółowe informacje na temat parametrów technicznych, funkcji i gwarancji. Znajdziesz je w opisach każdej nawigacji rowerowej w TRIRENT.