Aktywne filtry

PORADNIK

W tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie praktyczne akcesoria campignowe, które doskonale sprawdzą się podczas długich wypraw rowerowych na łonie natury. To podstawowy ekwipunek każdej osoby, która praktykuje bikepacking lub chciałaby go spróbować. Profesjonalny sprzęt ułatwi Ci przygotowanie obozowiska, a także przygotowanie posiłków i zabezpieczenie swojego sprzętu na noc lub podczas wielogodzinnego odpoczynku. 

Sprzęt campingowy do nocowania od renomowanych producentów

Zespół naszych specjalistów i pasjonatów wypraw rowerowych przygotował dla Ciebie zestawienie praktycznych i niezawodnych akcesoriów, które powinny się znaleźć w Twojej torbie bikepackingowej lub plecaku. W naszej ofercie znajdziesz m.in.  tarpy, dzięki którym zabezpieczysz siebie i sprzęt rowerowy. Posiadamy także akcesoria campingowe do gotowania, w tym kuchenki, które z powodzeniem można wykorzystywać w obozowisku. 

Produkty dla najbardziej wymagających klientów

Dbając o Twoje potrzeby, przygotowaliśmy najwyższej jakości wyposażenie na camping. Wyposażenie takie powinno być przede wszystkim lekkie i wytrzymałe. Podczas wyprawy rowerowej nie będzie stanowić dużego obciążenia dla rowerzysty. Akcesoria campingowe podczas wyprawy są narażone na intensywną eksploatację i ewentualne uszkodzenia. Im są lepszej jakości, tym większe bezpieczeństwo i satysfakcję z ich użytkowania gwarantują rowerzystom. Zanim poszczególne produkty trafią do naszej oferty, przechodzą staranną analizę pod kątem ich funkcjonalności na wyprawie bikepackingowej. W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi specjalistami sklepu rowerowego. Udanych zakupów.