Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij

Ilość 17 produktów.

Pokaż 1-17 z 17 artykułów

Aktywne filtry

Fizik Buty Rowerowe Infinito R1 czarne

Fizik Buty Rowerowe...

Cena 1 999,00 zł
Najsztywniejsze, wyścigowe buty rowerowe Fizik Infinito R1 .  Wyjątkowa sztywność i lekkość. Wierzchni materiał Microtex laser perforated ze...

Buty MTB FIZIK TERRA ATLAS

Cena 799,00 zł
Terra Atlas uniwersalne buty w każdy rodzaj terenu. Zaprojektowane z myślą o wygodzie na trasach MTB jak i wielodniowych wyprawach bikepackingowych.

Buty

Zacznij naprawdę wykorzystywać możliwości swojego organizmu i zaangażuj mięśnie do pracy z pełnym skupieniem. Odpowiednio dobrane buty rowerowe zaprojektowane i stworzone zgodnie z Twoimi wymaganiami odciążą stawy, ścięgna, kości i mięśnie, chroniąc najbardziej newralgiczne punkty stopy. Sprawdź propozycje, które przygotowaliśmy w tej kategorii. Sklep rowerowy TRIRENT to miejsce stworzone z myślą o potrzebach każdego miłośnika kolarstwa lub zawodnika. 

Wygodne i niezawodne buty rowerowe – Wyprodukowane dla Ciebie

Buty rowerowe muszą zapewniać optymalną wentylację, regulację temperatury, odprowadzanie wilgoci, stabilizację i wygodę. Obuwie dla kolarzy musi być wyprodukowane z przewiewnych tworzyw sztucznych, przy użyciu innowacyjnych technologii i z zachowaniem dbałości o najdrobniejsze detale. Buty rowerowe zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet muszą być przystosowane do wielogodzinnych treningów lub rajdów, chroniąc stopę przed poceniem, zmęczeniem i opuchlizną powodującą spadek efektywności, zmęczenie oraz ból. Świetnym przykładem na to, jak obuwie ma duży wpływ na wynik kolarzy, są m.in. buty rowerowe SPD. Poznaj więc produkty pochodzące od renomowanych producentów, które czekają na Ciebie w TRIRENT. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników już teraz. 

Zadbaj o swój komfort i skup się na wyniku. Odzież rowerowa od renomowanych producentów zapewni Ci swobodę podczas wysiłku, co przyczyni się do maksymalizacji Twojej szybkości, wytrzymałości i sprawności. W pozostałych kategoriach sklepu rowerowego TRIRENT znajdziesz wiele wysokojakościowych produktów, które pomogą Ci w pokonywaniu kolejnych barier.