Aktywne filtry

Geosmina Seat Bag Large 15l Torba Podsiodłowa

Cena 543,00 zł

Geosmina Frame Bag Gravel Large 5l Torba W Ramę

Cena 350,00 zł

Geosmina Frame Bag Gravel Medium 3l Torba W Ramę

Cena 325,00 zł

Geosmina Frame Bag Gravel Small 1,5l Torba W Ramę

Cena 305,00 zł

Torby Rowerowe Geosmina

Geosmina to marka odpowiedzialna za produkcję ultralekkich toreb i sakw rowerowych, którą pokochali kolarze z całego świata. My również przetestowaliśmy prezentowane wyroby podczas rekreacyjnych wycieczek rowerowych i w trakcie pokonywania dużo bardziej odległych tras wielokilometrowych. Nie żałujemy swojej decyzji i dziś mamy pewność, że również możesz zaufać marce Geosmina. Poznaj dostępne produkty i skompletuj zestaw toreb rowerowych dostosowany do indywidualnych wymagań oraz potrzeb. 

Torby rowerowe Geosmina – stworzone z myślą o użytkownikach

Sakwy i torby Geosmina wyprodukowane zostały z ultralekkich tworzyw, dzięki czemu ich obecność nie wpłynie negatywnie na komfort podróżowania jednośladem. W Ofercie firmy Geosmina znajdziesz rozwiązania dedykowane do montażu na ramie, kierownicy lub pod siodłem swojego roweru. Do tego dochodzą zróżnicowane formy montażu, które pozwolą Ci na skonstruowanie wielu interesujących konfiguracji. Sprawdź propozycje toreb Geosmina w TRIRENT i wybierz komplet akcesoriów rowerowych odpowiadający Twoim oczekiwaniom.

Torby rowerowe Geosmina charakteryzują się nie tylko funkcjonalnością. Cechuje je również wysoka wytrzymałość na obciążenia mechaniczne i wodoodporność. Dzięki temu transportowana i przechowywana w nich zawartość jest bezpieczna – nawet w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych.   

Torby rowerowe Geosmina cieszą się uznaniem wśród rowerzystów na całym świecie. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników i sięgnij po propozycje, które przygotowaliśmy z myślą o Tobie.