Aktywne filtry

Apidura Racing Handlebar...

Cena 399,00 zł
Torba przeznaczona do rowerów szosowych i gravelowych, umożliwiająca szybki dostęp do akcesoriów, jednocześnie gwarantując bezpieczeństwo i...

Apidura Backcountry Hip...

Cena 429,00 zł
Apidura Backcountry Hip Pack to niezawodna nerka dla rowerzystów, którzy cenią sobie wygodę i funkcjonalność podczas długich wypraw off-road....
Apidura Expedition Frame Pack (Compact 5,3L)

Apidura Expedition Frame...

Cena 569,00 zł
Pojemna torba montowana w ramie przeznaczona do przechowywania ciężkich przedmiotów, dzięki konstrukcji nie zagrażającej stabilności roweru.

Torby Rowerowe Apidura

Pojemne, wytrzymałe i wygodne w użytku torby rowerowe oraz sakwy Apidura to idealny wybór dla rowerzystów – niezależnie od tego, czy korzystasz ze swojego jednośladu okazjonalnie na krótkich trasach, czy zdarza Ci się pokonywać rekordowo dalekie dystanse. Dzięki temu schowasz w sposób bezpieczny i komfortowy wszystkie niezbędne elementy wyposażenia, których potrzebujesz podczas treningów i wycieczek rekreacyjnych. Poznaj torby rowerowe Apidura i zobacz, których nie może zabraknąć w Twoim zestawie.  

Poznaj torby rowerowe Apidura – Przemyślana konstrukcja i doskonała jakość stworzona dla kolarzy

Apidura to Londyński producent toreb rowerowych. Głównym założeniem marki Apidura to innowacyjne podejście do wypraw rowerowych i maksymalizacja komfortu użytkowników w czasie jazdy. Torby Apidura pozwalają na skompletowanie ultra lekkiego zestawu sakw rowerowych. Zachęcamy zatem do zapoznania się z oferowanymi konstrukcjami w TRIRENT, które wyselekcjonowaliśmy wspólnie z zespołem naszych specjalistów. 

Torby i sakwy Apidura dostępne są w wielu wariantach. Do dyspozycji użytkowników oddajemy m.in. produkty dostosowane do montażu na ramie, kierownicy, czy pod siodłem. Dzięki temu skompletowanie odpowiednio spersonalizowanego zestawu nie powinno stanowić wyzwania dla osób o konkretnych preferencjach lub wymaganiach. 

Masz pytania lub potrzebujesz wsparcia zakupowego? Zapraszamy serdecznie do kontaktu. Pomożemy dopasować zestaw toreb Apidura i pozostałych akcesoriów do rowerów zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.