Aktywne filtry

Apidura Expedition Bolt-on Top Tube Pack (1L)

Cena 309,00 zł

Apidura Racing Frame Pack 4L

Cena 619,00 zł

Apidura Racing Saddle Pack (7L) Sakwa siodłowa

Cena 809,00 zł

Apidura Backcountry Accessory Pocket (4L) Torba na akcesoria

Cena 319,00 zł

Apidura Backcountry Handlebar Pack (11L)

Cena 579,00 zł

Apidura Backcountry Handlebar Pack (7L)

Cena 519,00 zł

Torby Rowerowe Apidura

Pojemne, wytrzymałe i wygodne w użytku torby rowerowe oraz sakwy Apidura to idealny wybór dla rowerzystów – niezależnie od tego, czy korzystasz ze swojego jednośladu okazjonalnie na krótkich trasach, czy zdarza Ci się pokonywać rekordowo dalekie dystanse. Dzięki temu schowasz w sposób bezpieczny i komfortowy wszystkie niezbędne elementy wyposażenia, których potrzebujesz podczas treningów i wycieczek rekreacyjnych. Poznaj torby rowerowe Apidura i zobacz, których nie może zabraknąć w Twoim zestawie.  

Poznaj torby rowerowe Apidura – Przemyślana konstrukcja i doskonała jakość stworzona dla kolarzy

Apidura to Londyński producent toreb rowerowych. Głównym założeniem marki Apidura to innowacyjne podejście do wypraw rowerowych i maksymalizacja komfortu użytkowników w czasie jazdy. Torby Apidura pozwalają na skompletowanie ultra lekkiego zestawu sakw rowerowych. Zachęcamy zatem do zapoznania się z oferowanymi konstrukcjami w TRIRENT, które wyselekcjonowaliśmy wspólnie z zespołem naszych specjalistów. 

Torby i sakwy Apidura dostępne są w wielu wariantach. Do dyspozycji użytkowników oddajemy m.in. produkty dostosowane do montażu na ramie, kierownicy, czy pod siodłem. Dzięki temu skompletowanie odpowiednio spersonalizowanego zestawu nie powinno stanowić wyzwania dla osób o konkretnych preferencjach lub wymaganiach. 

Masz pytania lub potrzebujesz wsparcia zakupowego? Zapraszamy serdecznie do kontaktu. Pomożemy dopasować zestaw toreb Apidura i pozostałych akcesoriów do rowerów zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.