Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij

Ilość 20 produktów.

Pokaż 1-20 z 20 artykułów

Aktywne filtry

Kask Rudy Project Nytron...

Cena 920,00 zł
Opracowany i skonstruowany w tunelu aerodynamicznym przy współpracy światowej klasy ekspertów od aerodynamiki ze Swiss Side. Nytron łączy...

Kask rowerowy HJC Valeco...

Cena 669,00 zł
VALECO to nowoczesny, aerodynamiczny i doskonale wentylowany kask, ważący tylko około 30 gramów więcej niż jego większy brat, Ibex firmy HJC.

Kaski Rowerowe

Nie ryzykuj i zabezpiecz się przed zagrożeniami podczas jazdy rowerem – niezależnie od miejsca, czasu i intensywności jazdy. Wytrzymałe kaski rowerowe to definitywnie podstawowy element wyposażenia każdego rowerzysty. W TRIRENT zadbaliśmy więc o to, by każdy znalazł dokładnie to, czego szuka i potrzebuje. Sprawdź kaski rowerowe, które przygotowaliśmy wspólnie z naszym zespołem i wybierz model, który najlepiej sprawdzi się w trakcie treningów, wycieczek, czy ekstremalnej jazdy w warunkach leśnych. 

Kaski rowerowe stworzone z myślą o Twoim bezpieczeństwie

Inwestycja w oryginalne kaski rowerowe zaprojektowane i wykonane zgodnie z najsurowszymi standardami jakości, to doskonała decyzja! Zagwarantują one najwyższy poziom ochrony głowy w razie zagrożenia, zapewniając przy tym odpowiednią wentylację – co przełoży się pozytywnie na komfort podczas przemierzania kolejnych kilometrów tras. Zaufaj naszemu doświadczeniu i postaw na kask rowerowy od TRIRENT. 

Wybierając kask na rower, należy kierować się jego głównym zastosowaniem. Różne niebezpieczeństwa czekają na cyklistów szosowych i leśnych. Dlatego w TRIRENT przygotowaliśmy wiele wysokogatunkowych konstrukcji. Sięgnij po kask MTB lub kask szosowy, który zadba o to, by w razie nieprzewidzianych sytuacji losowych zoptymalizować ryzyko związane z urazem głowy. 

Kaski rowerowe to nie wszystko, co znajdziesz w ofercie TRIRENT. W pozostałych kategoriach zróżnicowane akcesoria rowerowe wspierające bezpieczeństwo jazdy i komfort podróżowania. Sprawdź, czego nie może zabraknąć w Twoim zestawie narzędzi i gadżetów. W razie pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie pomożemy w skompletowaniu wyposażenia.