Aktywne filtry

Kask Rowerowy HJC VALECO Srebrno-Biały SILVER WHITE r. S

Cena 699,00 zł

Kask Rowerowy HJC VALECO Oliwkowo-Czarny MT OLIVE BLACK r. L

Cena 699,00 zł
Rozmiar : S M L

Kask rowerowy HJC Valeco oliwkowo-czarny

Cena 669,00 zł
Rozmiar : S M L

Kask rowerowy HJC Ibex 2.0 czarny

Cena 1 199,01 zł

Kask Rowerowy HJC VALECO Żółto-Czarny MT HIVIS. YELLOW BLACK r. S

Cena 699,00 zł

Kask Rowerowy HJC VALECO Szaro-Czarny MT.GL GREY BLACK r. S

Cena 699,00 zł

Kask Rowerowy HJC VALECO Srebrno-Biały SILVER WHITE r. L

Cena 699,00 zł

Kask Rowerowy HJC VALECO Oliwkowo-Czarny MT OLIVE BLACK r. S

Cena 699,00 zł

Kask Rowerowy HJC VALECO Biały MT.GL OFF WHITE r. S

Cena 699,00 zł

Kask Rowerowy HJC VALECO Granatowo-Czarny MT.GL NAVY BLACK r. L

Cena 699,00 zł

Kask Rowerowy HJC VALECO Granatowo-Czarny MT.GL NAVY BLACK r. S

Cena 699,00 zł

Kask Rowerowy HJC VALECO Czerwono-Czarny MT.GL RED BLACK r. L

Cena 699,00 zł

Kaski Rowerowe

Nie ryzykuj i zabezpiecz się przed zagrożeniami podczas jazdy rowerem – niezależnie od miejsca, czasu i intensywności jazdy. Wytrzymałe kaski rowerowe to definitywnie podstawowy element wyposażenia każdego rowerzysty. W TRIRENT zadbaliśmy więc o to, by każdy znalazł dokładnie to, czego szuka i potrzebuje. Sprawdź kaski rowerowe, które przygotowaliśmy wspólnie z naszym zespołem i wybierz model, który najlepiej sprawdzi się w trakcie treningów, wycieczek, czy ekstremalnej jazdy w warunkach leśnych. 

Kaski rowerowe stworzone z myślą o Twoim bezpieczeństwie

Inwestycja w oryginalne kaski rowerowe zaprojektowane i wykonane zgodnie z najsurowszymi standardami jakości, to doskonała decyzja! Zagwarantują one najwyższy poziom ochrony głowy w razie zagrożenia, zapewniając przy tym odpowiednią wentylację – co przełoży się pozytywnie na komfort podczas przemierzania kolejnych kilometrów tras. Zaufaj naszemu doświadczeniu i postaw na kask rowerowy od TRIRENT. 

Wybierając kask na rower, należy kierować się jego głównym zastosowaniem. Różne niebezpieczeństwa czekają na cyklistów szosowych i leśnych. Dlatego w TRIRENT przygotowaliśmy wiele wysokogatunkowych konstrukcji. Sięgnij po kask MTB lub kask szosowy, który zadba o to, by w razie nieprzewidzianych sytuacji losowych zoptymalizować ryzyko związane z urazem głowy. 

Kaski rowerowe to nie wszystko, co znajdziesz w ofercie TRIRENT. W pozostałych kategoriach zróżnicowane akcesoria rowerowe wspierające bezpieczeństwo jazdy i komfort podróżowania. Sprawdź, czego nie może zabraknąć w Twoim zestawie narzędzi i gadżetów. W razie pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie pomożemy w skompletowaniu wyposażenia.