Aktywne filtry

Apidura Expedition Bolt-on Top Tube Pack (1L)

Cena 309,00 zł

Apidura Racing Saddle Pack (7L) Sakwa siodłowa

Cena 809,00 zł

Apidura Backcountry Accessory Pocket (4L) Torba na akcesoria

Cena 319,00 zł

Apidura Backcountry Handlebar Pack (11L)

Cena 579,00 zł

Apidura Backcountry Handlebar Pack (7L)

Cena 519,00 zł

Apidura Expedition Frame Pack (Compact 3L)

Cena 539,00 zł

Torby Rowerowe

Zabierz na rower wszystko, czego potrzebujesz. Pojemne torby rowerowe to niezwykle wygodny element wyposażenia. W TRIRENT wyselekcjonowaliśmy sakwy na rower dostosowane do potrzeb i oczekiwań kolarzy o zróżnicowanych preferencjach. Dzięki temu mamy pewność, że znajdziesz w tej kategorii to, czego szukasz. Sprawdź torby i sakwy rowerowe, które przygotowaliśmy z myślą o Tobie w tej kategorii. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Zespół TRIRENT pomoże Ci skompletować zestaw wyposażenia i sfinalizować zamówienie zgodnie z najwyższymi standardami jakości. 

Torba na rower – Wygodny i funkcjonalny dodatek, którego nie może zabraknąć w Twoim zestawie

Oddajemy do Twojej dyspozycji wiele interesujących i funkcjonalnych toreb rowerowych. Należą do nich m.in. takie produkty jak np. torby:

  • podsiodłowe;
  • ramowe;
  • na kierownicę;
  • na bagażnik. 

Wszystkie torby rowerowe w TRIRENT pochodzą od renomowanych producentów. Zostały więc one wyprodukowane z wytrzymałych tkanin, które będą chronić przedmioty w nich schowane przed niesprzyjającymi warunkami lub czynnikami (tj. woda, kurz lub błoto). 

Torba na bagażnik rowerowy, kierownicę lub ramę to nie wszystko, co pozwoli Ci cieszyć się z wygodnej formy podróżowania jednośladem. Sprawdź w pozostałych kategoriach inne akcesoria rowerowe, które przygotowaliśmy z myślą o zróżnicowanych potrzebach kolarzy. W razie pytań zespół TRIRENT jest do Twojej dyspozycji i chętnie udzielimy odpowiedzi.