Aktywne filtry

Apidura Expedition Bolt-on Top Tube Pack (1L)

Cena 309,00 zł

APIDURA RACING SADDLE PACK 3L

Cena 619,00 zł

Apidura Racing Handlebar Pack (2L)

Cena 399,00 zł

Apidura Racing Hydration Vest L-XL

Cena 699,00 zł

Apidura Racing Long Top Tube Pack (2L)

Cena 419,00 zł

Torby Rowerowe

Zabierz na rower wszystko, czego potrzebujesz. Pojemne torby rowerowe to niezwykle wygodny element wyposażenia. W TRIRENT wyselekcjonowaliśmy sakwy na rower dostosowane do potrzeb i oczekiwań kolarzy o zróżnicowanych preferencjach. Dzięki temu mamy pewność, że znajdziesz w tej kategorii to, czego szukasz. Sprawdź torby i sakwy rowerowe, które przygotowaliśmy z myślą o Tobie w tej kategorii. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Zespół TRIRENT pomoże Ci skompletować zestaw wyposażenia i sfinalizować zamówienie zgodnie z najwyższymi standardami jakości. 

Torba na rower – Wygodny i funkcjonalny dodatek, którego nie może zabraknąć w Twoim zestawie

Oddajemy do Twojej dyspozycji wiele interesujących i funkcjonalnych toreb rowerowych. Należą do nich m.in. takie produkty jak np. torby:

  • podsiodłowe;
  • ramowe;
  • na kierownicę;
  • na bagażnik. 

Wszystkie torby rowerowe w TRIRENT pochodzą od renomowanych producentów. Zostały więc one wyprodukowane z wytrzymałych tkanin, które będą chronić przedmioty w nich schowane przed niesprzyjającymi warunkami lub czynnikami (tj. woda, kurz lub błoto). 

Torba na bagażnik rowerowy, kierownicę lub ramę to nie wszystko, co pozwoli Ci cieszyć się z wygodnej formy podróżowania jednośladem. Sprawdź w pozostałych kategoriach inne akcesoria rowerowe, które przygotowaliśmy z myślą o zróżnicowanych potrzebach kolarzy. W razie pytań zespół TRIRENT jest do Twojej dyspozycji i chętnie udzielimy odpowiedzi.