Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij

Aktywne filtry

Dziecięce

Zapewnij szkrabom bezpieczeństwo podczas przygód rowerowych i razem z rowerkiem dla pociechy sięgnij po kask na rower dla dziecka. Jest to niezbędny element wyposażenia niezależnie od wieku i umiejętności malucha. Kaski rowerowe dla dzieci będą chronić głowy najmłodszych kolarzy zarówno w trakcie nauki jazdy jednośladem, jak i podczas wycieczek. Wybierz wysokiej jakości kask w TRIRENT i dopasuj go do potrzeb oraz preferencji pociechy.  

Kaski rowerowe dla dzieci – TRIRENT na straży bezpieczeństwa

Chociaż kaski rowerowe dla dzieci nie są w Polsce obowiązkowe, stanowią one podstawowy element zabezpieczający głowy szkrabów. Konsekwencje zdarzeń losowych i wypadków mogą stanowić poważny problem zdrowotny dla ich delikatnych organizmów. Unikaj więc zagrożeń i zainwestuj w odpowiednio dobrany kask na rower dla dziecka w TRIRENT.

Zadbaj o komfort maluchów podczas jazdy. Stawiając na markowe kaski rowerowe dla dzieci, zapewnisz im nie tylko bezpieczeństwo, ale także satysfakcjonującą wentylację, regulację temperatury i odprowadzanie wilgoci. Dzięki temu korzystanie z kasku nie będzie powodować dyskomfortu i pozwoli skupić się szkrabom na zdobywaniu doświadczeń oraz poznawaniu nowych miejsc. 

Kaski rowerowe dla dzieci to nie wszystko, czym warto zainwestować się podczas kompletowania zestawu wyposażenia, narzędzi i ochraniaczy dla najmłodszych cyklistów. Nowoczesne akcesoria do roweru będą wspierać podróżowanie i przygody pociech, maksymalizując tym samym ich przyjemność i dobrą zabawę. Sprawdź więc w pozostałych kategoriach naszego sklepu, co przygotowaliśmy z myślą o dzieciach.