Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij

Ilość 178 produktów.

Pokaż 1-12 z 178 artykułów

Aktywne filtry

Profile Design FC35 DRINK SYSTEM WHITE 1882

  Profile Design FC35 Drink...

  Cena 449,00 zł
  Twój wynik w dużej mierze zależy od Twojej postawy na trasie. Dobra kondycja to nie wszystko – musisz zadbać także o odpowiedni stan nawodnienia...
  PROFILE DESIGN FC35 SYSTEM BLK
  • Obecnie brak na stanie

  Profile Design FC35 System...

  Cena 399,00 zł
  Profile Design FC35 System black (1035 ml) Smukły bidon w aerodynamicznej formie kropli. Niewielki przekrój bidonu optymalnie wyśrodkowuje...
  WAHOO ELEMENT BOLT GPS NAWIGACJA ROWEROWA
  • Promocja!
  • Obecnie brak na stanie

  WAHOO Element Bolt Nowy GPS...

  Cena 1 399,00 zł
  Komputer rowerowy ELEMNT BOLT GPS Wahoo Fitness z modułem GPS wykorzystuje intuicyjny interfejs iPhone'a lub iPada, umożliwiając błyskawiczną...

  AKCESORIA ROWEROWE

  Wykorzystuj akcesoria rowerowe, które będą wspierać każdą Twoją przygodę. W TRIRENT przygotowaliśmy wiele funkcjonalnych gadżetów. Wiele z nich powinno znaleźć się na wyposażeniu wszystkich miłośników kolarstwa – niezależnie od tego, czy przemierzasz na co dzień dziesiątki kilometrów po drogach publicznych, czy eksplorujesz pobliskie tereny leśne. Nie czekaj i już teraz poznaj gadżety rowerowe dostępne w naszej ofercie. 

  Akcesoria rowerowe w TRIRENT – wyposażenie wspierające każdą przygodę

  Wiemy, jak ważna jest jakość asortymentu podczas jazdy rowerem. Akcesoria rowerowe powinny charakteryzować się nie tylko precyzją pomiarów, ale i odpornością na wstrząsy oraz niesprzyjające warunki atmosferyczne (tj. opady deszczu i różnice temperatur). My również jesteśmy miłośnikami kolarstwa. Znamy więc Twoje potrzeby i oferujemy jedynie takie gadżety rowerowe, z których sami korzystamy podczas treningów, startów lub wypadków rekreacyjnych. Twój rower z akcesoriami od naszego sklepu rowerowego będzie spełniał jeszcze bardziej swoją rolę.

  W TRIRENT stawiamy wyłącznie na akcesoria do roweru i dla rowerzystów, które wyprodukowane zostały przez renomowanych producentów. Mamy więc pewność, że doskonale poradzą sobie one zarówno w trakcie wycieczek po prostych szlakach turystycznych, jak i w czasie ważnych oraz intensywnych sesji treningowych. 

  Oddajemy do Twojej dyspozycji m.in. takie produkty i gadżety rowerowe jak: 

  • torby; 
  • liczniki; 
  • nawigacje; 
  • przystawki czasowe;
  • oświetlenie;
  • narzędzia;
  • pompki;
  • zestawy naprawcze;
  • kaski;
  • walizki.

  Wszystkie gadżety rowerowe zostały opisane i przedstawione w ich opisach. Znajdziesz tam m.in. specyfikacje techniczne i szczegółowe informacje na ich temat. Dzięki temu bez trudu dobierzesz zestaw wyposażenia dostosowany do Twoich oczekiwań. 

  Akcesoria do roweru nie mają przed nami żadnych tajemnic. Nie muszą mieć ich również przed Tobą. Potrzebujesz więc wsparcia zakupowego lub masz pytania? Skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów TRIRENT. Z przyjemnością dopasujemy akcesoria rowerowe zgodnie z Twoimi indywidualnymi potrzebami.