Aktywne filtry

Licznik Rowerowy WAHOO ELEMNT NEW ROAM GPS Bundle (v2)

Cena 2 399,00 zł

Wahoo ELEMNT NEW ROAM v2 Nawigacja Rowerowa GPS

Cena 1 899,00 zł

Zestaw Sensorów WAHOO RPM Kadencja + Prędkość

Cena 329,00 zł

Sensor Pomiaru Tętna WAHOO TICKR X 2

Cena 369,00 zł

Sensor Pomiaru Tętna WAHOO TICKR Fit Optyczny

Cena 369,00 zł

Licznik Rowerowy NEW WAHOO ELEMNT BOLT GPS Bundle

Cena 1 879,00 zł

WAHOO przystawka KICKR Climb

Cena 3 299,00 zł

Okulary SCICON AEROSHADE XL Carbon Matt/Black - SCNPP Multimirror Blue

Cena 969,00 zł

Okulary SCICON AEROSHADE XL Carbon Matt/Black - SCNPP Multimirror Red

Cena 969,00 zł

Okulary SCICON AEROWING Black Gloss - SCNPP Multimirror Blue

Cena 829,00 zł

AKCESORIA ROWEROWE

Wykorzystuj akcesoria rowerowe, które będą wspierać każdą Twoją przygodę. W TRIRENT przygotowaliśmy wiele funkcjonalnych gadżetów. Wiele z nich powinno znaleźć się na wyposażeniu wszystkich miłośników kolarstwa – niezależnie od tego, czy przemierzasz na co dzień dziesiątki kilometrów po drogach publicznych, czy eksplorujesz pobliskie tereny leśne. Nie czekaj i już teraz poznaj gadżety rowerowe dostępne w naszej ofercie. 

Akcesoria rowerowe w TRIRENT – wyposażenie wspierające każdą przygodę

Wiemy, jak ważna jest jakość asortymentu podczas jazdy rowerem. Akcesoria rowerowe powinny charakteryzować się nie tylko precyzją pomiarów, ale i odpornością na wstrząsy oraz niesprzyjające warunki atmosferyczne (tj. opady deszczu i różnice temperatur). My również jesteśmy miłośnikami kolarstwa. Znamy więc Twoje potrzeby i oferujemy jedynie takie gadżety rowerowe, z których sami korzystamy podczas treningów, startów lub wypadków rekreacyjnych. Twój rower z akcesoriami od naszego sklepu rowerowego będzie spełniał jeszcze bardziej swoją rolę.

W TRIRENT stawiamy wyłącznie na akcesoria do roweru i dla rowerzystów, które wyprodukowane zostały przez renomowanych producentów. Mamy więc pewność, że doskonale poradzą sobie one zarówno w trakcie wycieczek po prostych szlakach turystycznych, jak i w czasie ważnych oraz intensywnych sesji treningowych. 

Oddajemy do Twojej dyspozycji m.in. takie produkty i gadżety rowerowe jak: 

  • torby; 
  • liczniki; 
  • nawigacje; 
  • przystawki czasowe;
  • oświetlenie;
  • narzędzia;
  • pompki;
  • zestawy naprawcze;
  • kaski;
  • walizki.

Wszystkie gadżety rowerowe zostały opisane i przedstawione w ich opisach. Znajdziesz tam m.in. specyfikacje techniczne i szczegółowe informacje na ich temat. Dzięki temu bez trudu dobierzesz zestaw wyposażenia dostosowany do Twoich oczekiwań. 

Akcesoria do roweru nie mają przed nami żadnych tajemnic. Nie muszą mieć ich również przed Tobą. Potrzebujesz więc wsparcia zakupowego lub masz pytania? Skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów TRIRENT. Z przyjemnością dopasujemy akcesoria rowerowe zgodnie z Twoimi indywidualnymi potrzebami.