Aktywne filtry

Topstone 3 Cannondale Alloy rama XL kolor mango

Cena wyjściowa 5 648,00 zł -15% Cena 4 800,80 zł
Kolor :
Materiał : Aluminium

Topstone 3 M Cannondale

Cena wyjściowa 7 040,00 zł -15% Cena 5 984,00 zł

copy of Topstone 3 Cannondale Alloy rama XS kolor szary

Cena wyjściowa 6 548,00 zł -15% Cena 5 565,80 zł

CERVELO ASPERO SRAM APEX 1 ROSE CHAMPAGNE 54

Cena 14 498,99 zł

GT GRADE SPORT XL

Cena 4 649,00 zł

GT GRADE SPORT L

Cena 4 649,00 zł

GT GRADE SPORT M

Cena 4 649,00 zł

GT GRADE SPORT S

Cena 4 649,00 zł

GT GRADE SPORT XS

Cena 4 649,00 zł

GT GRADE EXPERT 51

Cena 6 549,00 zł

GT GRADE SPORT XL

Cena 4 649,00 zł

GT GRADE SPORT L

Cena 4 649,00 zł

Gravel Męski

Rower gravelowy jest uniwersalną propozycją dla osób, które szukają wielozadaniowych jednośladów. Sprawdzi się on zarówno na równej, asfaltowej drodze, jak i w trudnym, mniej wygodnym terenie górskim. Gravel męski na drogach szutrowych lub leśnych duktach radzi sobie doskonale. Jest to zatem świetna decyzja, która zda egzamin wszędzie tam, gdzie trasa składa się z kilku rodzajów dróg. Natomiast rower przełajowy męski poradzi sobie lepiej na krótkich i wymagających trasach, które należy pokonywać dynamiczne i w agresywnej pozycji. Możesz więc zabrać go ze sobą w każdą podróż! Sprawdź modele, które czekają na Ciebie w Trirent.

Jaki gravel męski wybrać?

Typowy gravel męski to połączenie aerodynamiki roweru szosowego z wygodną geometrią i szerokimi oponami jednośladu typu MTB. Męski rower tego typu powinien się charakteryzować przede wszystkim wytrzymałą ramą z niżej położoną mufą suporty, a jednocześnie łagodniejszą geometrią i większym rozstawieniem kół. Nie bez znaczenia są także koła. Najlepiej sprawdzą się standardowe 28” z wysokim profilem obręczy, cieniowanymi szprychami oraz dobrze uszczelnioną piastą na maszynowych łożyskach.

Dobry rower gravelowy męski będzie też dopasowany do użytkownika. Szeroka kierownica, długie i wąskie siodełko mają za zadanie poprawić komfort użytkowania jednośladu. Wybierając gravel męski pamiętaj również o hamulcach. W tego typu rowerach standardem są hamulce tarczowe pozwalające na lepszą kontrolę prędkości niezależnie od warunków pogodowych czy ukształtowania terenu. Najlepszym wyborem będą jednak hamulce tarczowe hydrauliczne, które zapewnią bezpieczeństwo podczas hamowania nawet przy dużym obciążeniu roweru – z jego pełnym wyposażeniem.

Rower przełajowy męski jest natomiast dopasowany do charakterystycznych, krótkich tras usianych przeszkodami. Brak mocowania na koszyki na bidon i agresywna geometria ramy ułatwiają dynamiczną jazdę i umożliwiają szybkie zarzucenie roweru na ramię w momentach, które wymagają podbiegnięcia. 

Zobacz, jakie rowery gravelowe dla mężczyzn oferujemy w Trirent. Wybierz jednoślad, który nie zawiedzie Cię nawet podczas najbardziej wymagającej wyprawy!