Aktywne filtry

Rower Woom 2 Atomic Neon

Cena 1 889,00 zł

Rower Woom 2 Cosmic Blurple

Cena 1 889,00 zł

Rower Woom 3 Automagic Purple

Cena 2 349,00 zł

Rower Woom 3 Automagic Green

Cena 2 349,00 zł

Rower Woom 3 Yellow Automagic

Cena 2 349,00 zł

Rower Woom 4 Yellow

Cena 2 449,00 zł

Rower Woom 5 Red

Cena 2 649,00 zł

Rower Woom 5 Grey

Cena 2 649,00 zł

Rower Woom 5 Midnight Blue

Cena 2 649,00 zł

Rower Woom 4 Purple

Cena 2 449,00 zł

Rower Woom 4 Green

Cena 2 449,00 zł

Rower Woom 4 Red

Cena 2 449,00 zł

ROWER

Rower to jedna z najpopularniejszych form aktywności. Jest on również doskonałym środkiem transportu. Niezależnie więc od tego, czy kochasz emocje i adrenalinę, czy potrzebujesz jednośladu do przemieszczania się po mieście – w Trirent.pl znajdziesz najlepsze rowery dostosowane do Twoich kryteriów wyboru. Nie czekaj i poznaj propozycje, które posiadamy w ofercie sklepu!

Najlepsze rowery od renomowanych producentów dla Ciebie i Twoich bliskich – poznaj ofertę Trirent

W sklepie rowerowym Trirent stawiamy na niezawodność, komfort jazdy i ponadprzeciętną efektywność. Wyselekcjonowaliśmy więc wiele interesujących rowerów zaprojektowanych i stworzonych przez wybitnych specjalistów. Do dyspozycji klientów oddajemy najlepsze rowery takich firm jak np. Cannondale czy Rondo.

Większości z nich prawdopodobnie nie musimy przedstawiać. Prezentowane popularne marki specjalizują się w produkcji rowerów przystosowanych do zróżnicowanych potrzeb użytkowników. Świadczy o tym m.in. fakt, że w ofercie znajdziesz rowery:

  •  Używane
  •  Miejskie
  •  Rowery MTB Górskie
  •  Rowery Szosowe
  •  Gravel - Przełajowe
  •  Rowery Elektryczne
  •  Rowery Dziecięce i Młodzieżowe
  •  Rowery crossowe
  •  Rowery trekkingowe turystyczne

W Trirent dbamy o to, by każdy znalazł rower przystosowany do jego preferencji. Posiadamy więc konstrukcje w bardzo szerokim przedziale cenowym. Nie czekaj i sprawdź, co wraz z zespołem naszej firmy przygotowaliśmy z myślą o Tobie i Twoich bliskich. 

Trirent – oferta stworzona z myślą o Tobie

Szukasz dodatkowych oszczędności lub chcesz w pierwszej kolejności sprawdzić, czy konkretny rower lub jego rodzaj spełni Twoje wymagania? W sklepie rowerowym Trirent posiadamy również rowery pochodzące z drugiej ręki oraz możliwość wynajmu jednośladu. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami oferty w poszczególnych kategoriach. Znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje. 

Potrzebujesz wsparcia zakupowego? Rowery nie mają przed nami tajemnic. Nie muszą mieć ich zatem również przed Tobą. Zapraszamy serdecznie do kontaktu. Z przyjemnością pomożemy wybrać model i niezbędny zestaw narzędzi oraz akcesoriów zgodnie z Twoimi indywidualnymi oczekiwaniami.