Aktywne filtry

ASSOS UMA GT Bib Shorts C2 blackSeries S

Cena 649,00 zł

Buty SPD Shimano XC502 zielone

Cena 599,00 zł

Buty SPD Shimano XC300 oliwkowe

Cena 439,00 zł

Buty SPD Shimano RX801 tropiki

Cena 1 019,00 zł

Buty SPD Shimano RX600 piaskowe

Cena 719,00 zł

Buty SPD Shimano RX600 czarne

Cena 719,00 zł

Buty szosowe Shimano RC702 czarno-srebrne

Cena 799,00 zł

Buty szosowe Shimano RC502 niebieskie

Cena 599,00 zł

Buty szosowe Shimano RC300 czarne

Cena 439,00 zł

Buty szosowe Shimano IC100 czarne

Cena 339,00 zł

BUTY FIZIK MTB X5 ARTICA CZARNE 43

Cena 949,00 zł
Rozmiar : 36 37 38 39 40 42 43 44 45 42,5 43,5

Fizik Terra Artica X5 GTX BLACK Zimowe Buty Rowerowe

Cena 999,00 zł

ODZIEŻ

Pokonywanie kolejnych barier jest możliwe wyłącznie wtedy, gdy nie jesteś w stanie skupić się na wysiłku i swoich możliwościach. Zawsze możesz jechać szybciej, dłużej i dalej. Musisz się jednak do tego odpowiednio przygotować. Odzież rowerowa to nieodłączny element wyposażenia wszystkich kolarzy – niezależnie od tego, czy jesteś pasjonatem jazdy szosowej lub terenowej, czy startujesz regularnie w zawodach. W TRIRENT przygotowaliśmy wspólnie z zespołem naszych specjalistów ubrania na rower pochodzące od renomowanych producentów w najlepszych cenach. Sprawdź, co możesz dzięki nim zyskać i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. 

Wysokojakościowa odzież rowerowa – Poznaj asortyment dostępny w TRIRENT

Strój na rower to nie tylko t-shirt i spodenki. To również: buty, ocieplacze długie spodnie, kurtki i akcesoria (tj. okulary przeciwsłoneczne, które chronią wzrok przed promieniowaniem UV lub urazami mechanicznymi). Zobacz ubrania na rower, które masz na wyciągnięcie ręki. Udowodnimy Ci, jak duże znaczenie ma jakość wykorzystywanego asortymentu w trakcie wycieczki, treningu, rajdu, zjazdów lub zawodów. Z TRIRENT otrzymujesz gwarancję udanych zakupów!

Nie ryzykuj i zadbaj o to, by Twoja odzież kolarska charakteryzowała się doskonałymi właściwościami. Odprowadzanie wilgoci, wentylacja, regulacja temperatury ciała, zabezpieczenie przed wiatrem i mrozem, ochrona przed otarciami oraz urazami to jedynie niewielka część tego, co strój rowerowy powinien zapewnić Ci podczas jazdy. Właśnie dlatego odzież rowerowa w TRIRENT została wyselekcjonowana z oferty cenionych producentów w branży. Skoro ich wyroby zaspokoiły oczekiwania wielu kolarzy na całym świecie, Twoje wymagania również spełnią. Korzystaj z nich świadomie, a efekty zobaczysz już po pierwszych treningach.

Wybierz ubrania na rower przystosowane do potrzeb miłośników kolarstwa oraz zawodowych zawodników. Jeśli masz pytania, zespół specjalistów sklepu rowerowego TRIRENT jest do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Pomożemy skompletować zestaw wyposażenia i dobierzemy strój rowerowy zgodnie z Twoimi indywidualnymi preferencjami. Przekonaj się na własne oczy o tym, że zakupy w TRIRENT są szybkie, proste i satysfakcjonujące.