Geosmina Handlebar Bag Small 3,5l Torba Na Kierownicę
233,00 zł Brutto
Ilość

    Dostępne:  Obecnie brak na stanie

Mała torba na kierownicę jest wykonana w całości z nylonu 600D i Hypalonu. Posiada szwy uszczelniane z pomocą technologii zgrzewania wysoką częstotliwością. Nylon 600D jest całkowicie wodoodporny i posiada zewnętrzną powłokę PU (poliuretan), która odpycha wodę i sprawia, że torba szybko schnie w kontakcie z powietrzem. Torba posiada powłokę TPU (Poliuretan termoplastyczny), która wraz z uszczelnionymi szwami sprawia, że torba jest całkowicie wodoszczelna.

EAN: 637913777929

Torba posiada również zamknięcie typu roll-top, które dodatkowo zapewnia wodoszczelność. Jest ona mocowana do kierownicy za pomocą pasków na rzepy, wzmocnione włóknem Hypalon, aby nie uszkodzić kierownicy i zapewnić większą przyczepność. Aby zapobiec kołysaniu się, można użyć dołączonego dodatkowego paska i przymocować torbę do ramy lub wspornika kierownicy. Nowy, wzmocniony panel tylny jest wykonany z wyściełanego Hypalonu i zapobiega tarciu kabli i torby, zapewniając jednocześnie dużą stabilność, wytrzymałość i odporność. Torba posiada również z przodu elastyczną siatkę.

Nasza mała torba na kierownicę posiada również logo marki wykonane z odblaskowego materiału dla zapewnienia większej widoczności. Posiada również wewnętrzną, wyjmowaną kieszeń z zamkiem błyskawicznym, dzięki czemu jest idealna do przechowywania dokumentów, kluczy lub pieniędzy. 
Ten produkt najlepiej nadaje się do codziennego użytku, na krótkich lub średnich dystansach.

 

 

Parametry:

- Pojemność: 3,5 litra
- Wymiary: 25 / 10 / 18 cm
- Waga: 250 gram
- Max. obciążenie: 2 kg

 

Specyfikacja:

- Zewnętrzna powłoka z nylonu 600D z wodoodpornym wewnętrznym laminatem TPU.
- Bezszwowa konstrukcja zgrzewana wysoką częstotliwością. W 100% wodoodporna.
- Zwijane zamknięcie gwarantuje wodoszczelność.
- Nowy, wzmocniony panel tylny: Laminat Hypalon z wewnętrzną pianką o wysokiej gęstości, która zwiększa stabilność, a jednocześnie chroni kierownicę i kable przed otarciami.
- Zdejmowany przedni pas mocujący umożliwia szybkie i bezpieczne mocowanie przedmiotów.
- Wyjmowana kieszeń wewnętrzna.
- Odblaskowe logo.

GEO11052

Arkusz danych

Waga
250 gramów
Gwarancja
2 lata
Pojemność
3,5 litra

Może spodobać Ci się również

Powiązane produkty

(8 inne produkty w tej kategorii)