Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij

Trirent powstał na początku 2017 roku w wyniku palącej potrzeby wprowadzenia na warszawski rynek sklepu rowerowego, który odpowiadałby na potrzeby wymagających kolarzy i triathlonistów. Początkowym założeniem biznesu było budowanie społeczności, do którego szybko dołączyła motywacja do wprowadzania na rynek innowacyjnych rozwiązań rowerowych - zarówno w przestrzeni sportowej jak i naszej codziennej: miejskiej.

Nadrzędnym celem całej załogi sklepu stacjonarnego Trirent Fort Mokotów Racławicka 99a, 02-634 Warszawa jest dostarczenie naszym klientom najwyższego poziom oferowanych usług: serwisu rowerowego, bikeffitngu, wypożyczalni rowerów i doradztwa produktowego.

Sukcesywnie poszerzamy ofertę naszego sklepu internetowego www.trirent.pl. Dokładnie i uważnie selekcjonujemy nasze portfolio produktowe i jako jeden z niewielu sklepów na rynku oferujemy kompleksową ofertą do wypraw rowerowych - bikepackingu.

Wyznajemy zasadę  ,,z siodełka widać więcej’’, dlatego większość czasu wolnego spędzamy kręcąc na dwóch kółkach. :)