Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij

Aktywne filtry

Spodnie

Skup się na wysiłku i postaw na komfort w trakcie jazdy, wykorzystując spodenki rowerowe zaprojektowane przez najlepszych ekspertów w branży. W TRIRENT zadbaliśmy o to, by w ofercie naszego sklepu znalazły się wyłącznie spodnie na rower od producentów, którzy cieszą się szczególnym uznaniem wśród użytkowników – niezależnie od tego, czy są oni profesjonalnymi zawodnikami, czy jeżdżą wyłącznie amatorsko. Zobacz, jak wiele fantastycznych produktów czeka na Ciebie na wyciągnięcie ręki. 

Elastyczne spodenki rowerowe dla wymagających – Zadbaj o swój komfort z TRIRENT

Przemierzanie kolejnych tras i pokonywanie wielu kilometrów w rekordowo niskim czasie nie jest możliwe bez odpowiedniego przygotowania. Spodenki kolarskie maksymalizują Twoją wygodę, ograniczając ryzyko powstawania otarć, odprowadzając wilgoć w krótkim czasie, regulując temperaturę i wentylując najdelikatniejsze części ciała. Dzięki temu możesz w pełni zaangażować umysł i ciało, by przekroczyć kolejną granicę. Poznaj spodenki na rower od renomowanych producentów, które znajdziesz w TRIRENT. 

Spodnie na rower to nie wszystko, czego potrzebujesz. Masz pytania? Odzież rowerowa dostępna w ofercie sklepu TRIRENT nie ma przed nami tajemnic. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy skompletować zestaw, dzięki któremu zadbasz o komfort oraz bezpieczeństwo podczas treningów, rajdów lub zawodów. Skontaktuj się z zespołem TRIRENT i wykorzystaj potencjał odzieży, która stworzona została z myślą o Tobie.