Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij

Aktywne filtry

Pompka ręczna LEZYNE...

Cena 169,00 zł
Urządzenie jest kompaktowe, w 100% wykonane z aluminium CNC, dostosowane do bezpiecznego pompowania. Działanie zaworu Control Valve pozwala na...

Pompki

Pompki rowerowe to definitywnie podstawowy element wyposażenia każdego miłośnika kolarstwa lub zawodnika. Warto mieć je zawsze przy sobie – zwłaszcza gdy planujesz rajd, trening lub wycieczkę za miasto i masz pewność, że w najbliższej okolicy nie będzie punktu, w którym napompujesz opony po przebiciu i naprawie lub wymianie dętki. Postaw na pompki do roweru, które nie zawiodą Cię w momencie, w którym będziesz ich najbardziej potrzebować. Skorzystaj z oferty produktów dostępnych w sklepie rowerowym Trirent

Wytrzymałe pompki rowerowe – Nie ryzykuj na trasie

Pompki rowerowe wykonane z wytrzymałych materiałów i z zachowaniem dbałości o detale, są przygotowane na kontakt z warunkami atmosferycznymi, brudem, uderzeniami lub wstrząsami. Dzięki temu możesz je zabrać ze sobą w trasę – montując je do ramy lub chowając w torbie rowerowej. Są to jednak akcesoria do roweru, które stanowią dodatkowe obciążenie. Warto więc decydować się na modele o stosunkowo niewielkiej wadze, by nie wpływały one znacząco na ciężar roweru. W TRIRENT przygotowaliśmy pompki do roweru przystosowane do potrzeb i oczekiwań kolarzy. Przekonaj się o tym na własne oczy i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. 

Jeśli jesteś kolarzem szosowym, który pokonuje w trakcie treningów bardzo dalekie dystanse, odpowiednie i równomierne ciśnienie w oponach jest dla Ciebie bardzo ważne. Pompka rowerowa z manometrem stanowi zatem obowiązkową inwestycję, gdyż na bieżąco możesz manipulować ciśnieniem wewnątrz opony, z zachowaniem dużej precyzji.