Aktywne filtry

Pompki

Pompki rowerowe to definitywnie podstawowy element wyposażenia każdego miłośnika kolarstwa lub zawodnika. Warto mieć je zawsze przy sobie – zwłaszcza gdy planujesz rajd, trening lub wycieczkę za miasto i masz pewność, że w najbliższej okolicy nie będzie punktu, w którym napompujesz opony po przebiciu i naprawie lub wymianie dętki. Postaw na pompki do roweru, które nie zawiodą Cię w momencie, w którym będziesz ich najbardziej potrzebować. Skorzystaj z oferty produktów dostępnych w sklepie rowerowym Trirent

Wytrzymałe pompki rowerowe – Nie ryzykuj na trasie

Pompki rowerowe wykonane z wytrzymałych materiałów i z zachowaniem dbałości o detale, są przygotowane na kontakt z warunkami atmosferycznymi, brudem, uderzeniami lub wstrząsami. Dzięki temu możesz je zabrać ze sobą w trasę – montując je do ramy lub chowając w torbie rowerowej. Są to jednak akcesoria do roweru, które stanowią dodatkowe obciążenie. Warto więc decydować się na modele o stosunkowo niewielkiej wadze, by nie wpływały one znacząco na ciężar roweru. W TRIRENT przygotowaliśmy pompki do roweru przystosowane do potrzeb i oczekiwań kolarzy. Przekonaj się o tym na własne oczy i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. 

Jeśli jesteś kolarzem szosowym, który pokonuje w trakcie treningów bardzo dalekie dystanse, odpowiednie i równomierne ciśnienie w oponach jest dla Ciebie bardzo ważne. Pompka rowerowa z manometrem stanowi zatem obowiązkową inwestycję, gdyż na bieżąco możesz manipulować ciśnieniem wewnątrz opony, z zachowaniem dużej precyzji.