Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij

Aktywne filtry

  • Obecnie brak na stanie

Łatki do dętek Lezyne...

Cena 19,00 zł
Lezyne Classic Kit to prosty, tradycyjny zestaw do łatania dętek. W zestawie znajduje się klej, łatki i metalowy ścierak. Tylna strona opisu jest...

Zestawy naprawcze

Zdarza Ci się pokonywać odległe trasy rowerem i często z niego korzystasz w formie aktywności? Jeśli jesteś miłośnikiem kolarstwa lub zawodnikiem startującym w zawodach, prawdopodobnie również samodzielnie starasz się serwisować swój sprzęt. Zainwestuj w tym celu w profesjonalne zestawy naprawcze do roweru, które stworzone zostały przez doświadczonych ekspertów. W TRIRENT oddajemy do Twojej dyspozycji wiele przydatnych akcesoriów rowerowych najwyższej jakości. Dodaj je do zamówienia i czuj się bezpiecznie podczas każdej podróży 

Zabierz ze sobą zestaw naprawczy rowerowy w trasę i nie daj się zaskoczyć

Definitywną podstawą każdego rowerzysty jest zestaw naprawczy do opon rowerowych. Nigdy nie masz pewności kiedy i dlaczego opona zostanie przebita lub pęknie. Czasem wystarczy niewielki kawałek szkła na drodze, zbyt wysoka temperatura, wysokie ciśnienie powietrza w oponach lub uderzenie koła w twardy wystający przedmiot (tj. korzeń lub krawężnik). Posiadając przy sobie zestaw naprawczy rowerowy, w którego skład wchodzą komponenty do naprawy opony, możesz szybko i łatwo załatać dziurę, uzupełnić ubytki powietrza i wrócić do domu lub dojechać najbliższego warsztatu rowerowego – gdzie pozbędziesz się usterki we właściwy sposób.  

Odpowiednio skompletowany zestaw naprawczy rowerowy powinien składać się ze wszystkiego, czego możesz potrzebować przy najpowszechniejszych usterkach w trasie. Poznaj propozycje dostępne w sklepie rowerowym Trirent i dodaj je do zamówienia już teraz.