Aktywne filtry

Rower Woom 3 Automagic Red

Cena 2 349,00 zł

Rower Woom 3 Purple

Cena 1 999,00 zł

Rower Woom 3 Red

Cena 1 999,00 zł

Woom 3 Blue

Cena 1 999,00 zł

Rowery Dziecięce i Młodzieżowe

Jednoślady dla najmłodszych to przede wszystkim rowery biegowe, które pomagając im ćwiczyć zmysł równowagi oraz motorykę. Starszaki pokochają rowery dziecięce z pedałami, które pomagają im rozwijać koordynację ruchową – a do tego oferują maluchom wiele frajdy z samodzielnej jazdy. W obydwu przypadkach rowery dziecięce wspierają odpowiedni rozwój organizmu szkrabów. W ofercie Trirent znajdziesz rowerki dla dzieci w każdym wieku. Sprawdź, co przygotowaliśmy z myślą o Twoim maluszku!

Rowerki dla najmłodszych

Rowery dla dzieci zaprojektowane z myślą o najmłodszych, charakteryzują się prostą konstrukcją, lekkimi oponami i brakiem pedałów. Dziecko siedząc na siodełku, odpycha się nogami od podłoża. Początkowo malec będzie po prostu szedł, ale z czasem, gdy nabierze pewności siebie, zacznie biec. Następni rozpędzi on swój jednoślad i uniesie nóżki. W ten sposób nauczy się utrzymywać równowagę. Rowerek biegowy to nie tylko świetna zabawa, ale przede wszystkim nauka – równowagi, koordynacji i samodzielności.

Rowerki dla dzieci, które opanowały już trudną sztukę równowagi

Kolejnym krokiem w rozwijaniu dziecięcych umiejętności jest jazda na modelu roweru z dziecięcym z pedałami. Taki jednoślad jest już nieco większy, a do tego wyposażony został w różnego rodzaju akcesoria. Przy jego pomocy malec uczy się samodzielnej jazdy i udoskonala równowagę. Dla dzieci mających z tym problem można wybrać rowery dziecięce z bocznymi kółkami. Pomogą one utrzymać równowagę – dzięki czemu mały adept kolarstwa zdobędzie nieco pewności siebie.

Wybierając rowerki dla dzieci, pamiętaj o dostosowaniu rozmiaru ramy i kół do wzrostu dziecka. Dla 3-4 lata najlepszą propozycją będzie rower z kołami 12” –14” cali. Dla tych nieco starszych o wzroście od 95 do 115 cm z kołami 16”. Z kolei starszakowi wygodniej będzie na rowerze z ramą 11” – 13” oraz kołami 18” – 20”.

Sprawdź szeroką ofertę rowerków dziecięcych w Trirent. Znajdziesz u nas idealne propozycje dla swojej pociechy.