Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij
220,99 zł Brutto

Geosmina Top Tube Large 1l Torba Na Ramę

Ilość

  • Stan: Nowy
  • Dostępne: 

Torby na górną ramę są wykonane z Nylonu 600D i Hypalonu, a szwy są uszczelnione z pomocą technologii zgrzewania wysoką częstotliwością. Nylon 600D jest całkowicie wodoodporny i posiada zewnętrzną powłokę PU (poliuretan), która odpycha wodę i sprawia, że torba szybko schnie w kontakcie z powietrzem.

GEO11092
6 Przedmioty

Arkusz danych

Waga
170 gram
Gwarancja
2 lata
Pojemność
1 litr

Torbę do ramy montujemy dzięki trzem wzmocnionym paskom na rzepy, które można zdejmować i zakładać w zależności od potrzeb rowerzysty i typu roweru. Ponieważ torby są dostarczane z 2 kompletnymi zestawami pasków o różnych długościach, pasują one do ram z cienkimi rurami stalowymi lub tytanowymi, jak również z szerokimi rurami aluminiowymi lub karbonowymi.

 Parametry:

- Pojemność: 1 litr
- Wymiary: 26*5,5*100 / 5,5 cm 
- Waga: 170 gram

 Specyfikacja:

- Zewnętrzna powłoka z Nylonu 600D, z wewnętrznym laminatem TPU. Bezszwowa, zgrzewana konstrukcja. W 100% wodoodporna.
- Wodoodporny zamek błyskawiczny YKK ze ściągaczem (2 komplety): Zapewnia wodoszczelność i ułatwia użytkowanie nawet w rękawiczkach.
- Wyjmowana konstrukcja wewnętrzna z wodoodpornego Nylonu 210D Ripstop z powłoką PU i żółtym kontrastem.
- Wewnętrzna przegroda umożliwiająca utworzenie podwójnej komory.
- Mocowanie do ramy za pomocą podwójnej śruby lub rzepów, w zależności od modelu (2 zestawy pasków z rzepami wzmocnionymi włóknem Hypalonowym, ułatwiające dostosowanie do różnych rozmiarów rur (3 punkty mocowania)).
- Otwór z przodu umożliwiający przepuszczenie kabli.
- Odblaskowe logo.

Może spodobać Ci się również

Geosmina Top Tube Large 1l...

Cena 220,99 zł
Torby na górną ramę są wykonane z Nylonu 600D i Hypalonu, a szwy są uszczelnione z pomocą technologii zgrzewania wysoką częstotliwością. Nylon...

Geosmina Frame Bag Gravel...

Cena 325,00 zł
Nowe torby na ramę są wykonane z nylonu 600D i Hypalonu, a ich szwy są uszczelniane z pomocą technologii zgrzewania wysoką częstotliwością. Nylon...