Aktywne filtry

Apidura Expedition Bolt-on Top Tube Pack (1L)

Cena 309,00 zł

Apidura Racing Saddle Pack (7L) Sakwa siodłowa

Cena 809,00 zł

Apidura Backcountry Accessory Pocket (4L) Torba na akcesoria

Cena 319,00 zł

Apidura Backcountry Handlebar Pack (11L)

Cena 579,00 zł

Apidura Backcountry Handlebar Pack (7L)

Cena 519,00 zł

Apidura Expedition Frame Pack (Compact 3L)

Cena 539,00 zł

Apidura Expedition Saddle Pack (9L) Sakwa siodłowa

Cena 719,00 zł

Torby Rowerowe Podsiodłowe

Przygotuj swój rower na sezon i skompletuj zestaw wyposażenia, który pomoże Ci wejść na jeszcze wyższy poziom. Torby rowerowe podsiodłowe umożliwią Ci zabranie ze sobą w komfortowy i bezpieczny sposób wielu przydatnych komponentów lub narzędzi. Korzystaj więc z tych rozwiązań w sposób świadomy i wybieraj wyłącznie wysokogatunkowe oraz niezawodne produkty od renomowanych producentów. Sprawdź torby rowerowe pod siodło, które czekają na Ciebie w tej kategorii sklepu TRIRENT. 

Torby rowerowe podsiodłowe stworzone z myślą o Tobie – Sprawdź ofertę w TRIRENT

W TRIRENT znamy zróżnicowane potrzeby i oczekiwania kolarzy. Oddajemy więc w ich ręce wyłącznie wyselekcjonowane torby rowerowe pod siodło, które zaprojektowane i wyprodukowane zostały przez cenione marki i najlepszych ekspertów w branży. Oznacza to, że są one przystosowane do trudnych warunków, z którymi do czynienia mają kolarze podczas jazdy (tj. opady deszczu, brud, zmiany temperatur itp.). 


Sakwy podsiodłowe to idealne uzupełnienie zestawu toreb rowerowych. Sprawdź jak wiele fantastyczny propozycji czeka na Ciebie w ofercie TRIRENT i sięgnij po asortyment z najwyższej półki. W Pozostałych kategoriach naszego sklepu rowerowego znajdziesz m.in. torby na ramę lub kierownice oraz pozostałe akcesoria rowerowe maksymalizujące efektywność treningów, bezpieczeństwo podczas jazdy i przyjemność z wycieczek rowerowych. Nie marnuj czasu i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów już teraz.