Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij

Aktywne filtry

Torby Rowerowe Podsiodłowe

Przygotuj swój rower na sezon i skompletuj zestaw wyposażenia, który pomoże Ci wejść na jeszcze wyższy poziom. Torby rowerowe podsiodłowe umożliwią Ci zabranie ze sobą w komfortowy i bezpieczny sposób wielu przydatnych komponentów lub narzędzi. Korzystaj więc z tych rozwiązań w sposób świadomy i wybieraj wyłącznie wysokogatunkowe oraz niezawodne produkty od renomowanych producentów. Sprawdź torby rowerowe pod siodło, które czekają na Ciebie w tej kategorii sklepu TRIRENT. 

Torby rowerowe podsiodłowe stworzone z myślą o Tobie – Sprawdź ofertę w TRIRENT

W TRIRENT znamy zróżnicowane potrzeby i oczekiwania kolarzy. Oddajemy więc w ich ręce wyłącznie wyselekcjonowane torby rowerowe pod siodło, które zaprojektowane i wyprodukowane zostały przez cenione marki i najlepszych ekspertów w branży. Oznacza to, że są one przystosowane do trudnych warunków, z którymi do czynienia mają kolarze podczas jazdy (tj. opady deszczu, brud, zmiany temperatur itp.). 


Sakwy podsiodłowe to idealne uzupełnienie zestawu toreb rowerowych. Sprawdź jak wiele fantastyczny propozycji czeka na Ciebie w ofercie TRIRENT i sięgnij po asortyment z najwyższej półki. W Pozostałych kategoriach naszego sklepu rowerowego znajdziesz m.in. torby na ramę lub kierownice oraz pozostałe akcesoria rowerowe maksymalizujące efektywność treningów, bezpieczeństwo podczas jazdy i przyjemność z wycieczek rowerowych. Nie marnuj czasu i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów już teraz.