Aktywne filtry

Kask Rowerowy HJC VALECO Żółto-Czarny MT HIVIS. YELLOW BLACK r. S

Cena 699,00 zł

Kask Rowerowy HJC VALECO Szaro-Czarny MT.GL GREY BLACK r. S

Cena 699,00 zł

Kask Rowerowy HJC VALECO Srebrno-Biały SILVER WHITE r. L

Cena 699,00 zł

Kask Rowerowy HJC VALECO Srebrno-Biały SILVER WHITE r. S

Cena 699,00 zł

Kask Rowerowy HJC VALECO Oliwkowo-Czarny MT OLIVE BLACK r. L

Cena 699,00 zł

Kask Rowerowy HJC VALECO Oliwkowo-Czarny MT OLIVE BLACK r. S

Cena 699,00 zł

Kask Rowerowy HJC VALECO Biały MT.GL OFF WHITE r. S

Cena 699,00 zł

Kask Rowerowy HJC VALECO Granatowo-Czarny MT.GL NAVY BLACK r. L

Cena 699,00 zł

Męskie

Nie ryzykuj i chroń głowę przed urazami. Postaw na kaski rowerowe męskie stworzone z myślą o tym, by wyeliminować zagrożenie podczas wycieczek, treningów i zawodów rowerowych. W TRIRENT posiadamy wyposażenie, które pomoże Ci w osiągnięciu najlepszych wyników. Nie czekaj i przekonaj się o tym na własne oczy już teraz. 

Kaski rowerowe męskie w TRIRENT – najważniejszy element bezpiecznej podróży

Kask na rower męski powinien przede wszystkim chronić głowę podczas zdarzeń losowych i wypadków zagrażających zdrowiu kolarzy. Musi być on jednak stworzony z lekkiego materiału, by nie obciążał nadmiernie mięśni karku. Do tego istotna jest odpowiednia wentylacja, regulacja temperatury i wydajne odprowadzanie wilgoci. W TRIRENT znajdziesz kaski rowerowe męskie, które spełniają ww. założenia. Dzięki temu każdy trening będzie jeszcze efektywniejszy, bezpieczniejszy i przyjemniejszy. Więcej szczegółowych informacji na temat kasków czeka na Ciebie w ich opisach. 

Inwestuj w akcesoria rowerowe, które zaprojektowane i wykonane zostały z zachowaniem dbałości o najsurowsze normy oraz standardy jakości. W TRIRENT dbamy o to, by oferowany asortyment łączył najistotniejsze cechy dla kolarzy, zapewniając im komfort, bezpieczeństwo oraz maksymalizację wyników. Wybierz kask szosowy męski do jazdy po drogach utwardzonych lub kask MTB przystosowany do ekstremalnych leśnych warunków. 

Skorzystaj również ze wsparcia naszych ekspertów. Jeśli masz wątpliwości, chętnie udzielimy odpowiedzi na Twoje pytania i pomożemy wybrać kask na rower męski dostosowany do Twoich wymagań.