Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij

Aktywne filtry

Męskie

Nie ryzykuj i chroń głowę przed urazami. Postaw na kaski rowerowe męskie stworzone z myślą o tym, by wyeliminować zagrożenie podczas wycieczek, treningów i zawodów rowerowych. W TRIRENT posiadamy wyposażenie, które pomoże Ci w osiągnięciu najlepszych wyników. Nie czekaj i przekonaj się o tym na własne oczy już teraz. 

Kaski rowerowe męskie w TRIRENT – najważniejszy element bezpiecznej podróży

Kask na rower męski powinien przede wszystkim chronić głowę podczas zdarzeń losowych i wypadków zagrażających zdrowiu kolarzy. Musi być on jednak stworzony z lekkiego materiału, by nie obciążał nadmiernie mięśni karku. Do tego istotna jest odpowiednia wentylacja, regulacja temperatury i wydajne odprowadzanie wilgoci. W TRIRENT znajdziesz kaski rowerowe męskie, które spełniają ww. założenia. Dzięki temu każdy trening będzie jeszcze efektywniejszy, bezpieczniejszy i przyjemniejszy. Więcej szczegółowych informacji na temat kasków czeka na Ciebie w ich opisach. 

Inwestuj w akcesoria rowerowe, które zaprojektowane i wykonane zostały z zachowaniem dbałości o najsurowsze normy oraz standardy jakości. W TRIRENT dbamy o to, by oferowany asortyment łączył najistotniejsze cechy dla kolarzy, zapewniając im komfort, bezpieczeństwo oraz maksymalizację wyników. Wybierz kask szosowy męski do jazdy po drogach utwardzonych lub kask MTB przystosowany do ekstremalnych leśnych warunków. 

Skorzystaj również ze wsparcia naszych ekspertów. Jeśli masz wątpliwości, chętnie udzielimy odpowiedzi na Twoje pytania i pomożemy wybrać kask na rower męski dostosowany do Twoich wymagań.