Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij

Ilość 7 produktów.

Pokaż 1-7 z 7 artykułów

Aktywne filtry

AeroPress - urządzenie do parzenia kawy

AeroPress - urządzenie do...

Cena 139,00 zł
AeroPress to rewolucja w parzeniu kawy. W minutę przygotujesz filiżankę delikatnej kawy, bez kwasu i gorzkości. Do tego jest lekki, wytrzymały i...

GOTOWANIE

W ofercie sklepu Trirent.pl przygotowaliśmy akcesoria do gotowania, które świetnie sprawdzą się podczas wyprawy rowerowej i nie tylko. Sprzęt ten z powodzeniem może być wykorzystywany przez osoby stawiające na bikepacking, a także osoby, które stawiają na klasyczne biwaki. Atutem akcesoriów dostępnych w naszym asortymencie jest ich wytrzymałość i zredukowana waga, dzięki czemu swobodnie zmieszczą się do torby bikepackera i pozwolą mu na komfortowe wyprawy w nieznane. 

Dlaczego na wyprawę rowerową warto wziąć przenośne akcesoria do gotowania?

Odpowiednie przygotowanie do wyprawy rowerowej to podstawa. Jeżeli planujemy bikepacking i kilkudniowy wypad rowerowy solo lub z grupką przyjaciół, to w naszym ekwipunku powinny się znaleźć nie tylko hamak, namiot i żywność, ale także przenośne akcesoria do gotowania. Dzięki nim możliwe będzie przygotowanie posiłków w każdych warunkach, a cały proces nie zajmie Ci dużo czasu. Bikepacking to ciekawa forma spędzania wolnego czasu, która łączy ze sobą wycieczki rowerowe na łonie natury, a także biwakowanie. 

Co znajdziesz w sklepie Trirent.pl?

Gotowanie, bikepacking i przygoda z jednośladem to fantastyczne połączenie. Na wycieczkę możesz zabrać ze sobą kuchenkę turystyczną. Dużym zainteresowaniem cieszą się produkty wykonane z wytrzymałej stali nierdzewnej. Ich atutem jest bardzo dobry stosunek ceny do jakości wykonania, a także wytrzymałość akcesoriów. Dzięki temu z powodzeniem przetrwają wiele wypraw i mogą służyć przez lata. Kompletując ekwipunek na bikepacking warto dokonać dobrej analizy, ponieważ zbędne kilogramy mogą stanowić duże i niepotrzebne obciążenie. 


Zapraszamy do zakupu akcesoriów pozwalających na gotowanie. Camping to fantastyczne miejsce, w którym wszystkie posiłki będą smakować po prostu lepiej. Przekonaj się o tym na własne oczy!