Poradnik Bikepackersa - ebook
79,00 zł Brutto
Ilość

  • Stan: Tylko online
  • Dostępne:  Dostępny

Planujesz pierwszą wyprawę rowerową?

 
Zrób to z Poradnikiem Bikepackersa, czyli kompleksową publikacją zawierającą sprawdzone wskazówki, rekomendacje sprzętowe i aż 10 tras gotowych do pobrania na telefon lub nawigację. Nowe wydanie zawiera poszerzony rozdział o gotowaniu i kawie - aż 32 strony z przepisami na dania, porównaniem metod parzenia kawy oraz wskazówkami dotyczącymi wyboru kuchenki gazowej oraz noża. 
 

Ta pełna przepięknych zdjęć książka da Ci solidne podstawy, aby ruszyć po nową przygodę. Nie czekaj — wspaniałe rowerowe przeżycia są w zasięgu Twojej ręki!
EAN:
EBOOK, Z KTÓRYM RUSZYSZ NA PRZYGODĘ ŻYCIASzukasz inspiracji do nowych rowerowych wyzwań albo planujesz swój pierwszy bikepacking i nie wiesz skąd czerpać wiedzę?

Dołącz do społeczności rowerowych podróżników z Poradnikiem Bikepackersa — publikacją zawierającą praktyczne porady, konkretne rekomendacje sprzętowe, interaktywne checklisty i aż 19 kipiących wiedzą rozdziałów.

Ebook to ponad 150 stron wypełnionych przepięknymi zdjęciami i konkretną wiedzą, które nie tylko obudzą w Tobie zew przygody, ale sprawią, że poczujesz się pewnie i bezpiecznie podczas samodzielnej jazdy w nieznane czy noclegu w lesie. 

 

Poszczególne rozdziały Poradnika opisują jak:
- wybrać rower i skompletować ekwipunek
- spakować torby, co staje się banalnie proste po pobraniu na telefon interaktywnej checklisty
zaplanować trasę i wybrać miejsca na nocleg
- co ugotować, jaką kuchenkę i nóż wybrać, jak zaparzyć kawę
- jak poradzić sobie z najczęstszymi obawami początkujących bikepackersów

W Poradniku znajdują się dwa rozdziały specjalne, przygotowane we współpracy z naszymi partnerami. Rozdział o doborze obręczy, opon i ciśnienia przygotowany przez specjalistów z Dandy Horse oraz rozdział o bikeraftingu przygotowany przez Magazyn Outdoor.


Ten ebook zawiera wszystko, czego potrzebujesz aby spokojnie i metodycznie przygotować się do pierwszej samodzielnej wyprawy rowerowej. Ruszaj w trasę z Poradnikiem Bikepackersa.

,,Sztuka zapakowania na rower wystarczająco mało, żeby móc wygodnie i komfortowo spędzić w terenie minimum jedną noc.’’

 
Maria Kostacińska w trakcie swoich rowerowych podróży odwiedziła między innymi; Szwecję, Łotwę, Maroko, Hiszpanię, Portugalię i Izrael. Od kilku lat ściga się amatorsko na dystansach ultra. Zawodowo jest związana z marketingiem w branży sportowej i outdoorowej. Jej życiową misją jest pomaganie innym, co ostatnio realizuje w ramach inicjatywy Babska Korba, zachęcającej kobiety do postawienia pierwszych kroków w kolarstwie.
 

Rowerowe przygody Marii możecie śledzić na jej koncie na Instagramie:
pojesc_pojezdzic.

Ebook0001
1 Przedmiot

Arkusz danych

Ilość stron
156
Format
Ebook
Autor/ka
Maria Kostacińska
Nowość

Może spodobać Ci się również

Powiązane produkty

(1 inne produkty w tej kategorii)