Kawa i gotowanie w outdoorze - dodatek do Poradnika Bikepackersa
29,00 zł Brutto
Ilość

  • Stan: Tylko online
  • Dostępne:  Dostępny

Dowiedz się jak zamienić biwakowanie w prawdziwą ucztę!

 

W naszym najnowszym Ebooku Kawa I Gotowanie W Outdoorze znajdziesz 12 przepisów na proste w przygotowaniu potrawy, porównanie metod zaparzania kawy oraz niezawodny przepis na Aeropress, oraz wskazówki pomocne w trakcie wybierania kuchenki gazowej, oraz noża.

 

To prawdziwy must have dla każdego smakosza oraz wszystkich osób znudzonych jedzeniem kanapek i kiełbasek z ogniska. Smacznie, prosto i sycąco!

EAN:

EBOOK SMAKOSZA


Szukasz inspiracji do gotowania w terenie? Stoisz przed zakupem sprzętu do outdoorowej kuchni i nie wiesz co wybrać? Jesteś amatorem kawy i chcesz dowiedzieć się jak najłatwiej przygotować pyszną kawę w warunkach polowych? Nasz najnowszy ebook odpowie na wszystkie te pytania.

 

Ebook Gotowanie i kawa w outdoorze jest odpowiedzią na nudne i pozbawione smaku jedzenie, które zazwyczaj serwowane są na biwakach — kiełbaski z ogniska, zupki w proszku lub kanapki. Zasługujesz na to, żeby Twoje outdoorowe przygody otoczone były pełnymi aromatu i smaku daniami. W naszym ebooku znajdziesz potężną dawkę praktycznej wiedzy: przepisy, wskazówki oraz rekomendacje sprzętowe.

 

W Ebook’u Gotowanie i kawa w outdoorze znajdziesz

  • 12 przepisów na pyszne i sycące dania

  • przegląd dostępnych metod parzenia kawy

  • niezawodny przepis na Aeropress

  • wiedza niezbędna do wybrania odpowiedniej kuchenki gazowej

  • informacje na temat wyboru noża w teren

 

Ebook będzie pomocy dla wszystkich fanów biwakowania na świeżym powietrzu: rowerowych podróżników, piechurów czy osób podróżujących kamperami. Ebook ma 32 strony i dostępny jest w formacie PDF.

 

Ebook0003
198 Przedmioty

Arkusz danych

Ilość stron
39
Format
Ebook
Autor/ka
Maria Kostacińska
Nowość

Może spodobać Ci się również

Powiązane produkty

(8 inne produkty w tej kategorii)