Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij
Okulary Alba Optics SOLO WHT/VZUM ML KING
869,00 zł Brutto

Okulary Alba Optics SOLO WHT/VZUM ML KING

Ilość

    Dostępne:  Ostatnie sztuki w magazynie

Gdy droga wydaje się nieskończona a usta wypełniają się kurzem. Gdy wyobraźnia gubi się między wschodami a zachodami słońca.

Gdy niebo pozbawione tajemnic przywiera do kierownicy, samotność jest dziecięcym szczęściem, które pieści księżyc a pory roku przesuwają się po drzewach, kamieniach i pustyni. Dedykowane dla Ciebie, rowerzysty samotnie przemierzającego świat.
SOLO są wyposażone w wentylację centralną oraz przy krawędzi szkieł, gwarantuje to szybkie odprowadzanie ciepła i pary wodnej. Zauszniki są regulowane w czterech pozycjach aby dopasować je jak najlepiej.

Specyfikacja:
- wentylowane soczewki VZUM
- zdejmowane osłony boczne
- regulacja zauszników
- wymienny nosek
- waga 38 gr

VZUM ML KING - idealne na słoneczne dni. Oferują maksymalną ochronę przed światłem niebieskim oraz poprawiają kontrast o 7%.
CAT 3 | VT - 12%
BLUE LIGHT TRA - 10%

AOSOWHT-VFLB
1 Przedmiot

Arkusz danych

Jednostka miary
szt
Waga
38 g
Gwarancja
24 miesiące
Stawka VAT
23%
Płeć
Unisex
Nowość

Powiązane produkty

(12 inne produkty w tej kategorii)