Okulary Alba Optics DELTA FIR/VZUM ML CIELO
Okulary Alba Optics DELTA FIR/VZUM ML CIELO
799,00 zł Brutto
Dostawa w ciągu 2-3 dni
Ilość

    Dostępne:  Dostępny

DELTA okulary inspirowane latami 80-tymi i 90-tymi.

EAN: 8053806715120

Laurent Fignon, The Professor, wygrał Giro d'Italia w 1989 tylko kilka miesięcy przed upadkiem Muru Berlińskiego. Komputery stopniowo trafiają do domów i biur. Gianni Bugno sprawia że ludzie zaczynają marzyć. Miguel Indurain zostaje ostatnim z wielkich mistrzów. To początek dla rosjanina Berzina, i czas piarata Pantaniego, który jest odpowiedzialny za odrodzenie pasji do Włoskiego kolarstwa.
Materiał ramek Tr90 to mieszanka nylonu i włókna węglowego. Jest on ekologiczny i bezpieczny dla skóry nawet przy długotrwałym użytkowaniu. Materiał jest o 20% lżejszy od konwencjonalnych materiałów oraz zapewnia większą ochronę przed uszkodzeniami. Zapewnia również odporność na deformacje, wysokie temperatury a po zgięciu powraca do poprzedniego kształtu.
Zauszniki są mocne i gwarantują że okulary pozostaną na miejscu nawet w przypadku wstrząsów lub nagłych ruchów głową. Pozwala to sportowcom pozostać skupionym na swoich osiągach.

Specyfikacja:
- wentylowane soczewki VZUM
- ergonomiczne zauszniki
- wymienny nosek
- waga 26 gr

VZUM ML CIELO - idealne na słoneczne dni. Zapewniają maksymalną ochronę przed światłem niebieskim oraz wzmacniają kontrast kolorów o 7%. Lustrzana powłoka.
CAT 3 | VT - 16%
Przepuszczalność niebieskiego światła - 9%

AODFFIRE-VMLC
1 Przedmiot

Arkusz danych

Jednostka miary
szt
Waga
24 g
Gwarancja
24 miesiące
Stawka VAT
23%
Płeć
Unisex
Nowość

Powiązane produkty

(8 inne produkty w tej kategorii)