Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij
Okulary Alba Optics DELTA FIR/VZUM F-LENS BTL
919,00 zł Brutto

Okulary Alba Optics DELTA FIR/VZUM F-LENS BTL

Ilość

  • Stan: Obecnie brak na stanie
  • Dostępne:  Obecnie brak na stanie

DELTA okulary inspirowane latami 80-tymi i 90-tymi.

Laurent Fignon, The Professor, wygrał Giro d'Italia w 1989 tylko kilka miesięcy przed upadkiem Muru Berlińskiego. Komputery stopniowo trafiają do domów i biur. Gianni Bugno sprawia że ludzie zaczynają marzyć. Miguel Indurain zostaje ostatnim z wielkich mistrzów. To początek dla rosjanina Berzina, i czas piarata Pantaniego, który jest odpowiedzialny za odrodzenie pasji do Włoskiego kolarstwa.
Materiał ramek Tr90 to mieszanka nylonu i włókna węglowego. Jest on ekologiczny i bezpieczny dla skóry nawet przy długotrwałym użytkowaniu. Materiał jest o 20% lżejszy od konwencjonalnych materiałów oraz zapewnia większą ochronę przed uszkodzeniami. Zapewnia również odporność na deformacje, wysokie temperatury a po zgięciu powraca do poprzedniego kształtu.
Zauszniki są mocne i gwarantują że okulary pozostaną na miejscu nawet w przypadku wstrząsów lub nagłych ruchów głową. Pozwala to sportowcom pozostać skupionym na swoich osiągach.

Specyfikacja:
- wentylowane soczewki VZUM
- ergonomiczne zauszniki
- wymienny nosek
- waga 26 gr

VZUM F-LENS BTL - fotochromatyczna soczewka. Gwarantuje świetną widoczność i ochronę zarówno w jasnych i ciemnych warunkach pogodowych. Lustrzana powłoka.
CAT 1÷3 | VT - 64%÷14%
BLUE LIGHT TRA - 69%÷18%

AODFFIR-VFBL

Arkusz danych

Jednostka miary
szt
Waga
24 g
Gwarancja
24 miesiące
Stawka VAT
23%
Płeć
Unisex
Nowość

Powiązane produkty

(15 inne produkty w tej kategorii)