Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij
13 999,00 zł Brutto

Rower WAHOO KICKR Bike SHIFT

Ilość

    Dostępne:  Dostępny

Wahoo Kickr Bike SHIFT to kompleksowe rozwiązanie dla pasjonatów kolarstwa, łączące zaawansowane technologie, wysoką personalizację, intuicyjną obsługę i solidną konstrukcję, zapewniając najwyższą jakość doświadczenia treningowego w wygodnym domowym środowisku.

  1. Innowacyjna Technologia SHIFT: która umożliwia dynamiczne i precyzyjne zmiany biegów.
  2. Personalizacja i Ergonomia: Trenażer został starannie dostosowany do potrzeb użytkownika.
  3. Intuicyjny Panel Sterowania: 
  4. Zaawansowane Czujniki i Inteligentny Asystent: 
  5. Łączność z Platformami Treningowymi:

Wahoo Kickr Bike SHIFT to zaawansowany trenażer rowerowy, zaprojektowany dla entuzjastów kolarstwa, oferujący zaawansowane możliwości treningowe w zaciszu domowym. Jego innowacyjna technologia SHIFT rewolucyjnie wpływa na doświadczenie jazdy, umożliwiając dynamiczne i precyzyjne zmiany biegów, co skutkuje bardziej realistycznym oddaniem zmieniającego się terenu.

Trenażer został starannie dostosowany do ergonomicznych potrzeb użytkownika. Regulowana geometria i ustawienia pozycji jazdy pozwalają na personalizację do indywidualnych preferencji, co przekłada się na komfortowe i efektywne treningi. Dodatkowo, intuicyjny panel sterowania umożliwia łatwą regulację oporu, dostosowywanie parametrów treningowych oraz szybki dostęp do funkcji zmiany biegów.

Zaawansowane czujniki zintegrowane w trenażerze monitorują kluczowe dane, takie jak moc, prędkość, kadencja czy dystans, dostarczając użytkownikowi dokładnych informacji o jego wydajności podczas treningu. To nie tylko narzędzie do ćwiczeń, ale także inteligentny asystent, który analizuje i dostosowuje treningi do potrzeb użytkownika.

Kickr Bike SHIFT jest wyjątkowy także ze względu na możliwość łączenia się z różnymi platformami treningowymi i aplikacjami. Dzięki tej funkcji użytkownicy mogą korzystać z różnorodnych programów treningowych, symulacji tras czy rywalizować online z innymi kolarzami.

Solidna konstrukcja trenażera gwarantuje stabilność i trwałość, nawet podczas intensywnych treningów. Kompatybilność z wieloma rodzajami rowerów sprawia, że Kickr Bike SHIFT jest dostosowany do różnych preferencji i stylów jazdy.

Podsumowując, Wahoo Kickr Bike SHIFT to nie tylko trenażer rowerowy, ale kompleksowe rozwiązanie dla pasjonatów kolarstwa, łączące innowacyjne technologie, wysoką personalizację, i solidną konstrukcję, aby dostarczyć najwyższej jakości doświadczenia treningowego w komfortowym domowym środowisku.

WFBIKE2
5 Przedmioty

Arkusz danych

Kod producenta:
WFBIKE2
Dokładność pomiaru mocy:
+/- 1%
Wymagania dotyczące zasilania:
100-240 V, 50/60 Hz, maks. 2,5 A
Łączność:
WiFi, ANT+ FEC i Bluetooth
Układ napędowy:
Napęd pasowy
Maksymalna moc wyjściowa:
2200 watów
Aktualizacje oprogramowania:
Tak, automatyczna za pomocą WiFi
Zakres wzrostu użytkownika:
152 cm do 193 cm
Maksymalna waga użytkownika:
113 kg
Waga produktu:
40 kg
Wymiary transportowe:
1350 x 340 x 880 mm
Kompatybilność urządzeń:
iOS, Android, PC (Mac i Windows)

Powiązane produkty

(16 inne produkty w tej kategorii)

Trenażer WAHOO KICKR SNAP...

Cena 1 849,00 zł
- ZOPTYMALIZOWANA TECHNOLOGIA KOŁA ZAMACHOWEGO - BARDZO CICHA PRACA - KONTROLOWANY ODPÓR - REALISTYCZNE UCZUCIE JAZDY - SYMULACJA PODJAZDU DO +12%...