WAHOO KICKR ROLLR Smart Trainer+ POWRLINK ZERO Left Sided Bundle
6 499,00 zł Brutto
Ilość

    Dostępne:  Dostępny
EAN: 850010131689
Trenażer WAHOO KICKR ROLLR Smart Trainer KICKR ROLLR, łącząc w sobie odczucia prawdziwej jazdy z naturalnym ruchem rolek, ułatwia przejście z jazdy na świeżym powietrzu do treningu w pomieszczeniu. Nic nie dorówna wygodnemu treningowi i naturalnemu odczuciu jazdy, jakie zapewniają rolki. Dzięki podwójnej konstrukcji rolek, oporowi kontrolowanemu przez aplikację, ulepszonym funkcjom bezpieczeństwa i możliwości dodania treningu opartego na mocy, KICKR ROLLR uwalnia tylne koło, aby zapewnić bardzo płynne, naturalne odczucia z jazdy, których oczekują rowerzyści, z udowodnionymi zaletami wydajności, które może zapewnić tylko Wahoo. 
GOTOWY DO JAZDY:
Wystarczy umieścić przednie koło w uchwycie, a tylne na rolkach i rozpocząć jazdę. Łatwość dostosowania rozmiaru, czy zmiana roweru, powoduje że doskonale nadaje się do użytku z wieloma rowerami.
BEZPIECZNY UCHWYT KOŁA:
W uchwycie KICKR ROLLR zmieści się opona o szerokości do 53 mm. Dzięki niemu rower stabilnie utrzymuje się w pozycji pionowej jednocześnie dając poczucie bezpieczeństwa w trakcie treningu. 
GOTOWY DO JAZDY: 
Wystarczy umieścić przednie koło w uchwycie, a tylne na rolkach i rozpocząć jazdę. Łatwość dostosowania rozmiaru, czy zmiana roweru, powoduje że doskonale nadaje się do użytku z wieloma rowerami. 
ZAWSZE POŁĄCZONY:
KICKR ROLLR może otrzymywać automatyczne aktualizacje oprogramowania poprzez aplikację Wahoo Fitness. Licznik rowerowy ELEMNT bezpośrednio kontroluje obciążenie trenażera na podstawie przejechanych tras zewnętrznych, zaplanowanych treningów lub na zadanej mocy. 
POŁĄCZ SIĘ Z PEDAŁAMI POWRLINK ZERO: 
Połącz się z pedałami z pomiarem mocy Wahoo POWRLINK ZERO, aby móc sterować obciążeniem. ROLLR umożliwia trening z taką samą precyzją zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.
WFBKTR9B1
4 Przedmioty

Arkusz danych

Waga:
22,6kg
Kod producenta:
WFBKTR9B1
Rozmiar koła:
700c
Rozmiar opony:
do 53mm
Maksymalna moc:
1500W
Dokładność pomiaru mocy:
+/- 1%
Wymagania dotyczące zasilania:
100-240 V ~ 1,5 A 50-60 Hz
Kompatybilność z miernikami mocy:
KICKR ROLLR współpracuje z dowolnym miernikiem mocy ANT+
Silnik:
elektromagnetyczny
Wymiary produktu:
101 cm x 28 cm

Powiązane produkty

(8 inne produkty w tej kategorii)