Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij
1 399,00 zł Brutto

Przystawka WAHOO KICKR Headwind

Ilość

    Dostępne:  Dostępny
- BARDZO DUŻA SIŁA PRZEPŁYWU POWIETRZA - UKIERUNKOWANY TOR PRZEPŁYWU POWIETRZA - KONTROLA PRĘDKOŚCI WENTYLATORA OPARTA NA CZUJNIKACH - KONTROLA PRĘDKOŚCI WENTYLATORA W OPARCIU O APLIKACJĘ - 4 MANUALNE PRĘDKOŚCI WENTYLATORA - KOMPATYBILNY Z BIURKIEM KICKR DESK

KICKR HEADWIND to pierwszy inteligentny wentylator zaprojektowany z myślą o kolarzach. Ukierunkowany tor przepływu powietrza odzwierciedla kształt i pozycję ciała kolarza podczas jazdy. KICKR HEADWIND jest kontrolowany przez czujniki prędkości lub tętna. Dostępne są również 4 ręczne poziomy prędkości. Dzięki prędkości ponad 48 km na godzinę, KICKR HEADWIND zapewni Ci chłód podczas najcięższych sesji treningowych.

Instrukcja obsługi


5 Przedmioty

Arkusz danych

Waga
5,5kg
Marka
Wahoo
Łączność
ANT+ (sparuj z czujnikiem prędkości, pulsometrem lub trenażerem, aby kontrolować moc wentylatora); Bluetooth ( sparuj z telefonem, aby kontrolować prędkość wentylatora za pomocą aplikacji)
Kod producenta
WFBKTR7EU
Specyfikacja silnika
240v 50/60hz
Maksymalna prędkość powietrza
48 km/h
Wymiary (nogi schowane)
406 x 305 x 483 mm
Wymiary (nogi wysunięte)
457 x 305 x 483 mm

Powiązane produkty

(16 inne produkty w tej kategorii)

Trenażer WAHOO KICKR Snap

Cena 1 849,00 zł
Wygodny i łatwy w użyciu KICKR SNAP jest idealnym towarzyszem dla początkujących rowerzystów lub weekendowych miłośników jazdy na rowerze.

Rower WAHOO KICKR Bike SHIFT

Cena 13 999,00 zł
Wahoo Kickr Bike SHIFT to kompleksowe rozwiązanie dla pasjonatów kolarstwa, łączące zaawansowane technologie, wysoką personalizację, intuicyjną...