Fizik Terra Artica X5 GTX BLACK Zimowe Buty Rowerowe
999,00 zł Brutto
Rozmiar: 42
Ilość

    Dostępne:  Dostępny

Zimowe buty rowerowe Fizik Terra Artica X5 GTX do jazdy w najtrudniejszych warunkach pogodowych z wodoodporną membraną GORE-TEX i izolującą, oddychającą wyściółką z polaru. Zapewniają ciepło i komfort podczas wymagających jesienno-zimowych jazd.

EAN: 8058364145167

Terra Artica GTX to nasze zimowe buty do jazdy na rowerze terenowym. Zarówno ocieplony, jak i wyposażony w oddychającą, wodoodporną membranę GORE-TEX, jest wszechstronnym butem, który jest niezawodny do jazdy w terenie, szutrowania, kolarstwa górskiego i nie tylko.

fizik-winter-off-road-cycling-shoes-waterproof-membrane
 
 STWORZONY NA ZŁĄ POGODĘ


Terra Artica GTX jest przeznaczona do jazdy w terenie w każdych warunkach pogodowych. W pełni izolowane, wodoodporne i oddychające, nasze wydajne buty terenowe są gotowe do jazdy w ekstremalnych warunkach klimatycznych i są skonstruowane tak, 
aby chronić Cię przed najcięższą pogodą, niezależnie od tego, czy pokonujesz ośnieżone szlaki techniczne, mokre okrążenia w terenie, czy epickie, lodowate przygody na szutrze.DOBRE JAZDY Z OCHRONĄ GORE-TEX
Wyposażony w izolowaną membranę GORE-TEX Koala, Terra Artica GTX jest w pełni wodoodporny, co oznacza, że możesz polegać na sprawdzonej wydajności, aby zachować suchość, gdy jest to najważniejsze. Ale poza prostym zatrzymaniem mokrej pogody, zaawansowana technologia GORE-TEX jest zoptymalizowana pod kątem lepszej oddychalności.

fizik-goretex-membrane-off-road-cycling-shoes-cold-weather


 
 
fizik-terra-artica-gtx-goretex-purple-off-road-cycling-shoes
 
 

POLAR WALCZY Z ZIMNEM

Aby walczyć z zamarzniętymi palcami i utrzymać stopy w cieple, Terra Artica GTX ma podszewkę ze szczotkowanego polaru. Efekt jest dwojaki, dodając miękką warstwę, która otacza stopy w dodatkowym komforcie, zapewniając jednocześnie dodatkowe ciepło podczas dużych przejażdżek terenowych w niskich temperaturach zewnętrznych.
fizik-terra-artica-gtx-black-winter-gravel-racing-mtb-shoes
STABILNE DOPASOWANIE, SZYBKA REGULACJA
Terra Artica GTX to dwuczęściowe podejście do utrzymywania stabilności i bezpieczeństwa stóp na nierównym terenie. Górne zapięcie na rzep owija się wokół kostki, zapewniając uczucie zablokowania, podczas gdy dolna część buta jest zabezpieczona pojedynczym pokrętłem L6 BOA®, co zapewnia nieskończoną regulację w locie.


1 Przedmiot

Arkusz danych

Waga
432g
Gwarancja
24 miesiące
Stawka VAT
23%
Zakres temperatur
do -10 stopni

Szczegółowe odniesienia

EAN13
8058364145167

Może spodobać Ci się również

Powiązane produkty

(8 inne produkty w tej kategorii)