Fizik buty MTB Terra X4
Fizik buty Terra X4 Powerstrap
769,00 zł Brutto
Dostawa w ciągu 2-3 dni
Rozmiar: 37
Kolor: antracytowo-fioletowy
Ilość

    Dostępne:  Dostępny

Fizik Terra X4 Powerstrap to buty rowerowe przeznaczone do graveli oraz MTB. Producent zaprojektował je z myślą o jeździe w sezonie letnim. Żaden rowerzysta kochający terenowe eskapady nie powinien być nimi zawiedziony!

EAN:

Fizik Terra Powerstrap X4 to męskie buty rowerowe przeznaczone do graveli oraz MTB. Producent zaprojektował je z myślą o jeździe w sezonie letnim. Żaden rowerzysta kochający terenowe eskapady nie powinien być nimi zawiedziony!

Obuwie dopasowuje się bardzo dobrze do nogi za sprawą zastosowania zapięcia na rzep o nazwie Powerstrap. Działa ono inaczej niż typowe rozwiązania, pasek nie łączy ze sobą dwóch stron cholewki, zamiast tego owija całą stopę. Dzięki temu pozostaje ona stabilnie i bezpiecznie umocowana.

Dodatkowo buty wyposażono w autorską podeszwę X4, która jest odpowiednio sztywna. Wszystko po to, aby sprawnie i wygodnie obracać pedały podczas jazdy po nierównych nawierzchniach. Wykonano ją z mieszanki nylonu, a sam bieżnik z gumy, dzięki czemu gwarantuje on bardzo dobrą przyczepność oraz trwałość obuwia.

X4TERRA-GR-37
2 Przedmioty

Szczegółowe odniesienia

ean13
8058364078427
Nowość

Powiązane produkty

(7 inne produkty w tej kategorii)