Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij
247,00 zł Brutto

Geosmina Cargo Cage Bag 5,5l Torba Na Widelec

Ilość

  • Stan: Obecnie brak na stanie
  • Dostępne:  Obecnie brak na stanie

Torba Cargo Bag składa się z dwóch części. Z jednej strony mamy torbę, która jest wykonana z Nylonu 600D i ma szwy zgrzewane z użyciem technologii wysokiej częstotliwości. Nylon 600D jest całkowicie wodoodporny i posiada zewnętrzną powłokę PU (poliuretan), która odpycha wodę i sprawia, że torba błyskawicznie schnie. Wewnątrz torby zastosowaliśmy powłokę TPU (Thermoplastic Polyurethane), która wraz z uszczelnionymi szwami, sprawia że torba jest całkowicie wodoszczelna. Podstawa torby jest wykonana z podwójnej warstwy nylonu 840D dla zwiększenia wytrzymałości. Zapobiega ona również wszelakim otarciom. Torba posiada zamknięcie typu roll-top oraz ma pojemność do 5,5 litra.

Zarówno przód jak i tył są wzmocnione panelami z Hypalonu. Z przodu znajdują się oczka, przez które przechodzą paski, a tył zapobiega ocieraniu się klatki o torbę.

Z drugiej strony, istnieje sztywny uchwyt (Anything Cage), wykonany z materiału, który może pomieścić torbę lub może być używany oddzielnie do przenoszenia innych przedmiotów, takich jak butelka z wodą, torba lub mata kempingowa. Przedmioty można przymocować do klatki za pomocą dwóch wbudowanych pasków. Paski te mają bardzo wytrzymałe klamry YKK, które ułatwiają obsługę jedną ręką. Koszyk można przykręcić do widelca (jeśli jest on odpowiedni) lub do uchwytu na bidon na ramie roweru.

Aby zapewnić jeszcze większą wszechstronność, do torby cargo dołączone są 12mm zaciski ze stali nierdzewnej z piankami ochronnymi, dzięki czemu można ją zamontować na każdym rodzaju widelca, zarówno gwintowanym, jak i amortyzowanym. Jest to najbardziej uniwersalna torba w naszym katalogu, a jej zastosowania są praktycznie nieograniczone. Na torbie znajduje się odblaskowe logo marki.

 

Parametry (torba):

- Pojemność: 5,5 litra
- Wymiary: 38 * 14 * 27 cm 
- Waga: 130 gram

 

Parametry (klatka):

- Wymiary: 21 * 12,5 * 9 cm 
- Waga: 130 gram
- Max. obciążenie: 3 kg

 

Specyfikacja:

- Zewnętrzna powłoka z nylonu 600D z wodoodpornym wewnętrznym laminatem TPU. Bezszwowa, zgrzewana konstrukcja. 
- W 100% wodoodporna.
- Wzmocniona dwuwarstwowa konstrukcja z nylonu 840D TPU.
- Nowa pojemność 5,5 litra.
- Wysoka odporność na ścieranie i rozdarcia.
- Otwarcie ze zwijanym zamknięciem gwarantującym wodoszczelność.
- Torba jest mocowana do uchwytu za pomocą nylonowych pasków zabezpieczających. Nowy system mocowania umożliwia zdejmowanie torby bez konieczności odpinania pasków.`
- Nowe przednie i tylne wzmocnienia z Hypalonu.
- Nylonowy uchwyt na torbę z pianką ochronną. Lekki i wytrzymały.
- Dwa zaciski ze stali nierdzewnej z pianką ochronną.
- Możliwość montażu na widelcu lub ramie za pomocą śrub.
- Odblaskowe logo.

GEO11172

Arkusz danych

Waga
130 gramów
Gwarancja
2 lata
Pojemność
5,5 litra

Powiązane produkty

(16 inne produkty w tej kategorii)