Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij
Motorex Dry Power olej (100ml)
49,00 zł Brutto
Dostawa w ciągu 2-3 dni

Motorex Dry Power olej (100ml)

Ilość

    Dostępne:  Dostępny

Olej smarujący MOTOREX Dry Power Lube 100ml

Działanie : Biodegradowalny smar do użytku w suchych warunkach.W pełni syntetyczny olej na bazie wosku. Formuła oleju zapewnia szybszą penetracje nawet bardzo małych szczelin. Wypiera wilgoć i zabezpiecza przed pyłem oraz kurzem. Ten olej zapewnia idealną smarowalność, połączoną ze świetną ochroną przed korozją i zużyciem. Bardzo dobrze redukuje tarcie. 

Aplikacja:

Używaj oleju na suchy, czysty łańcuch.

Obracaj korbą by równo rozprowadzić olej we wszystkich ogniwach. Unikaj kontaktu z klockami hamulcowymi lub obręczami, ten produkt może zakłócić pracę hamulców.

Dobrze wstrząśnij przed użyciem.

Używaj gdy spodziewasz się suchych warunków na trasie.

Zastosowanie: łańcuchy, koronki, tarcze i linki.

butelka: 100ml

MOTO0001
5 Przedmioty
Nowość

Może spodobać Ci się również

Powiązane produkty

(5 inne produkty w tej kategorii)

Łatki do dętek Lezyne...

Cena 19,00 zł
Lezyne Classic Kit to prosty, tradycyjny zestaw do łatania dętek. W zestawie znajduje się klej, łatki i metalowy ścierak. Tylna strona opisu jest...