Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych na zasadach na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku (więcej informacji)

zamknij

Ilość 2 produktów.

Pokaż 1-2 z 2 artykułów

Aktywne filtry

Profile Design FC35 DRINK SYSTEM WHITE 1882

Profile Design FC35 Drink...

Cena 449,00 zł
Twój wynik w dużej mierze zależy od Twojej postawy na trasie. Dobra kondycja to nie wszystko – musisz zadbać także o odpowiedni stan nawodnienia...
PROFILE DESIGN FC35 SYSTEM BLK
  • Obecnie brak na stanie

Profile Design FC35 System...

Cena 399,00 zł
Profile Design FC35 System black (1035 ml) Smukły bidon w aerodynamicznej formie kropli. Niewielki przekrój bidonu optymalnie wyśrodkowuje...

Przystawki czasowe

Wynik jest dla Ciebie najważniejszy? Korzystaj więc z dodatków i rozwiązań, które odciążą organizm i pozwolą skupić się na celu podczas jazdy. Lemondki czasowe stanowią nieodłączny element wyposażenia kolarzy szosowych, którzy pokonują rekordowo długie trasy i spędzają na rowerze wiele godzin podczas rajdu lub treningu. Sprawdź lemondki i pozostałe akcesoria rowerowe, które przygotowaliśmy w ofercie sklepu rowerowego TRIRENT. Gwarantujemy, że znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz – niezależnie od tego, czy jesteś kolarzem startującym w zawodach, czy korzystasz z roweru jedynie hobbystycznie.

Lemondki czasowe stworzone z myślą o kolarzach szosowych – TRIRENT na straży jakości

Lemondki rowerowe spotkać można również pod nazwą przystawki czasowe. Kolarze często określają lemondki „leżakiem”, gdyż jest to element pozwalający na wygodne oparcie ramion i odciążenie organizmu podczas wysiłku. Przyjęcie komfortowej pozycji, która będzie opierać się na przedmiotach to ogromne wsparcia dla kręgosłupa i mięśni tzw. koru. Cykliści z kolei mogą dzięki nim przyjąć wygodniejszą pozycją bez utraty doskonałej aerodynamiki. Lemondka do szosy jest szczególnie ważna przy odległych trasach pokonywanych w krótkim czasie, gdy kolarz musi w pełni skupić się na postawionym przed nim celu. 

W sklepie rowerowym TRIRENT zadbaliśmy o to, by każdy rowerzysta znalazł lemondki czasowe przystosowane do jego najwyższych oczekiwań. Są to więc akcesoria pochodzące od najlepszych producentów w branży i gwarantują połączenie wytrzymałości z niewielką wagą. Dowiedz się więcej na ich temat. Parametry techniczne i szczegóły dostępna są w opisach produktów.